تنبلی تخمدان و لاغری

سلام من یک سال و سه ماه هس برای بارداری اقدام میکنم تنبلی تخمدان دارم متاسفانه هنوز جواب نگرفتم میخوام بدونم که لاغری صد در صد جواب میده واسه تنبلی چون چن بار تصمیم گرفتم ولی نشد لاغر کنم حدود 10 کیلو اضافه وزن دارم چیکارکنم

سلام عزیزم
هیچ چیزی صد در صد نیست
اما لاغری خیلی روی باروری تاثیر داره پس سعی کنید وزن تون رو کم کنید
استرس هم بسیاااار موثره
تغذیه سالم داشته باشید
ورزش منظم انجام بدید
انشالا به زودی نتیجه می گیرید
همسرتون هم باید آزمایش اسپرم بدن حتما

مرسی از اینکه جواب میدین
همسرم آزمایش اسپرم انجام دادن گفتن حرکت اسپرم ش کمی کند هس یه سری دارو دادن بعد از مصرفش دوباره آزمایش دادیم گفتن الان بهتره خوب شد دیگه دارو قطع کردیم منم برای درمان خودم اول متفورمین خوردم بعد که یکسال نتیجه نگرفتم عکس رنگی گرفتم گفتن رحم ت اصلا مشکل نداره الان پنج دوره کلوموفین مصرف میکنم بهمن ماه اصلا پریود نشدم الان تازه امروز چهارم پریود شدم دکترم گف دوره درمان کلوموفین همین پنج دوره هس الان من بعد از کلوموفین نتیجه نگرفتم روش بعدی درمانم به چه شکل میشه

خواهش می کنم عزیزم
فعلا سعی کنید وزن تون رو کم کنید و استرس نداشته باشید
داروهای مربوط به تنبلی تخمدان تون رو هم مصرف کنید
اگر باز هم نتیجه نگرفتید باید از روش های کمک باروری استفاده کنید
مثلا آی یو آی و آی وی اف

فقط باید وزنتون رو کم کنید.یکی از فامیلامون ۷ سال بچه دار نشد تنبلی تخمدان داشت دکتر بش گفته بود فقط باید ورزش کنی ۶ ماه رفت باشگاه خودشو لاغر کرد الان باردار شده

منم خیلی سعی میکنم که لاغر کنم یه مدت رژیم میگیریم بعد میبینم آدمایی که از من خیلی چاق تر هستن و خیلی راحت باردار میشن باز انگیزه مو از دست میدم ول میکنم لعنتی این استرس راحت نمیزاره

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.