تنبلی تخمدان و تعیین جنسیت

سلام
طاعات قبول
من ۲۵ ساله هستم یه دختر ۵ ساله دارم و یه بارداری نا موفق با کورتاژ داشتم یه سال پیش
الان سه ماهه اقدام به بارداری کردم
متوفورمین مصرف میکنم با مدروفم
تو این سه ماه پریود هام منظم شده بود
اما این ماه یه هفته زودتر پریود شدم

میشه بگین به جز دارو چی میتونم مصرف کنم ؟؟
میخوام بچه دومم پسر باشه
دکترم گفته کیت بزارم
و اینکه عرق کاسنی و گرمی بخورم

در ضمن الان امروز روز اول پریودم هست چه چیزی بخورم که اگه عفونت دارم برطرف بشه
انقدر دارو خوردم دیونه شدم

ممنون میشم راهنمایی بکنید

پیازدرمانی کن درکنارش دم کرده زنجبل دارچین استفاده کن به شوهرت عرق کاسنی بوده قبل هروعده غذایی 4دونه فلفل سیاه نکوبیده قورت بده توت فرنگی حتما استفاده کن بخصوص قبل نزدیکی استرس نداشته باش اول خودت ارضا شو تامحیط واژن قلیایی بشه واسپرم پسربهتر وسریعتر حرکت کنه وبه تخمک برسه

فرزند دختر و فرزند پسر

دختر زائی
روش دختر دار شدن
زن دو ماه قبل از اقدام به بارداری نمک نخورد
زن دو ماه قبل از بارداری مرتب هر روز روزی یک قاشق غذاخوری رازیانه را خوب بگذارد دم بکشد بعد صاف نموده و میل نماید
زن دو ماه قبل از بارداری هر شب یک لیوان عرق رازیانه بخورد
زن بپرهیزد از غذاهای طبع گرم که برای دستورات پسر دارشدن گفته شده است مثل فلفل گوشت گوسفندی شتر شتر مرغ زرده تخم مرغ ادویه جات تند توت فرنگی عسل انگور جوش شیرین دنبلان میوه های ترش موز آجیل و تنقلات سبزیجات تازه
زن مرتب سبزیجات پیر و پلاسیده و یا کمی مانده بخورد
میوهها مثل هلو سیب نارنگی خیار هندوانه طبع سرد و معتدل بخورید
زن بیشتر غذاهای طبع سرد و معتدل بخورد
زن یک ساعت قیل از نزدیکی باید با دو قاشق غذاخوری سرکه سفید و یک لیوان آب سرد جوشیده که مخلوط شده اند رحم و داخل واژن را شستشو دهد
لبنیات شیر سفیده تخم مرغ اسفناج گوشت گاو مرغ ماشینی ماهی بخورید.
این موارد را تا نتیجه تعیین جنسیت باید رعایت نمایید.

فرزند پسر

روش پسر دار شدن (پسر شدن نوزاد)
توجه نمایید که دوماه قبل از بارداری باید باید اعمال گفته شده را زن و شوهر انجام دهند.
زن باید قبل از بارداری غذاهای شورتر بخورد
زن باید از خوردن تخم مرغ شیر گوشت قرمز رازیانه سرکه سبزی پلاسیده غذاهای طبع سرد اسفناج لبنیات شرکتی دوغ کشک نوشیدنی های شرکتی و گازدار بپرهیزد و نخورد
این غذاها را زن و شوهر بخورند، قارچ موز بلوط خرما عسل ارده شیره انگور کاهو توت فرنگی سبزیجات تازه انگور شیره خرما دم کرده دارچین زنجبیل هل گوشت گوسفندی گوشت شتر شتر مرغ بوقلمون بخورید
زن مرتب به اندازه نوک چاقو جوش شیرین به غذاها اضافه نمایید و مقداری غذای شورتر بخورد و میوهای ترش تری را بخورد
هفته ای سه عدد دنبلان بخورید برخی مراجع به خوردن دنبلان اشکال وارد دانستند
مرتب هر روز روزی دو مرتبه به مقدار یک قاشق مرباخوری تخم هویج را با یک قاشق مرباخوری تخم کاسنی و دو قاشق غذاخوری برگ کاسنی بگذارید 40 دقیقه دم بکشد صاف نموده ولرم باشد با عسل شیرین و بخورید
به این ترتیب که بیان می شود فلفل نکوبیده بخورید؛ روز اول دو عدد روز دوم چهار عدد روز سوم شش عدد روز چهارم هشت عدد روز پنچم ده عدد روز ششم دوازده عدد و روز هفتم چهارده عدد بخورید و مجددا معکوس نمایید یعنی هشتم دوازده عدد و تا به دو عدد برسد و دوباره تکرار نمایید.
زن سه ساعت قبل از زناشویی توت فرنگی بخورد
زن سه ساعت قبل از زناشویی نصف قاشق مرباخوری جوش شیرین را در یک استکان آب جوشیده ولرم حل نموده داخل واژن را شستشوی دهد
زن دو ساعت قبل از زناشویی بیست سی سی عسل را در واژن تزریق نموده چند دقیقه پاها را بالا نگهدارید تا خوب جذب شود.
غذاهای طبع گرم را هم آقا بخورد
زن در خوردن غذاهای طبع گرم زیاده روی نکند تا کبد اذیت نشود.
زن تا موقع بارداری موارد گفته شده را ادامه دهد و جوش شیرین را تا سه ماهگی بارداری ادامه دهد.
زن اگر احساس گرمای شدید میکند بر اثر خوردن غذاها مقداری خاکشیر با عرق کاسنی بخورد.
مرد بابد دم کرده نیم پودر شده هل دارچین زنجبیل خولنجان زعفران بهمن سرخ بهمن سفید بخورد.
بعد از تعیین جنسیت دیگر لازم نیست خود را به زحمت انداخته و میتوانید پرهیزات را بشکنید…

1 Likes

فلفل سیاه رو میخورم عرق کاسنی هم دکترم گفته بخوریم توت فرنگی فردا میرم میگیرم…فقط پیاز درمانی چجوریه ؟؟؟

ممنون از توجه شما

خیلی ممنون از شما و توجه شما

این ها واقعا تاثیر داره ؟؟

هیچ چیزو نمیشه صد در صد تایید کرد شما اینارو انجام بدین تو بازه تخمک گذاری رابطه داشته باشین اول از همه باید خدا بخواد وگرنه هر چقد هر کاری رو انجام بدین بازم نمیشه انشالله که زود یه نی نی پسر صاحب شین

1 Likes

اینترنت بزنی دقیقش میاد ولی یه پیاز پوست زردو چهارتیکه کن بنداز تویه لیوان ابجوش بدوت کلر 5دقیقه بجوشه بیشترنشه خاصیتش ازبین میره بعدصافشکن ولرم بنوش تا3روزقبل صبحانه ناهار شام به مدت 15روز ببعد5روزاستراحت کن نخور دوباره تا10روزبخورازروز5سیکل ماهانه هم میتونی ازهمین امروزبخور تا5روز

1 Likes

بله کاملا درست میگین
کیت تخمک گذاری دو ماه پیش گذاشتم ولی اصلا مثبت نشد
مکس۱۴ گرفته بودم
میگفتن مدیکور خوبه اما کلی گشتم پیدا نکردم
حالا این ماه از بعد پاکی کیت میزارم
چون قبلا از روز ۱۴ میزاشتم

بله خودمم عقیده دارم تا خدا نخواد نمیشه
ولی خب خود خدا گفته از تو حرکت از من برکت
م تلاش خودم میکنم که بعدا پشیمون نشم

خیلی ممنون از شما بانو

1 Likes

اهان فهمیدم
ممنونم از لطف و توجه شما بانو

کیت تخمک گذاری چیه

یه نوار شبیه بی بی چک هستش از روز ۱۴ پریود که موقع تخمک گذاری هست از این استفاده میکنی

خانوما من پریود نمیشم یعنی تنبلی دارم؟سونو رحم تخمدانم سالم بود

ولی ۳ روز دیگه میشه دوماه که پریود نمیشم شنبه هم آز دادم منفی بود ولی اصلا درد پریودی ندارم

دوستان بنظرتون چیکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی نیست؟

خب سونو دادی دکترت چی گفت ؟؟چند وقته پریود نمیشی ؟تاخیر داری یا کلا پریود نمیشی ؟؟؟

حتما برو دکتر آزمایش بده و معاینه هم شو شاید عفونت شدید داری یا خدایی نکرده کیست داری

من الان یک سال و نیمه کیست دارم باردار نمیشم بخاطر کیست :persevere::persevere:

پیازدرمانی باعرق رازیانه استفاده کن براکیست خوبه

آخه گرمی میخورم که اگه باردار شدم پسر شه اما شنیدم رازیانه باعث دختر زایی میشه
پیاز درمانی هم امروز پریود شدم از روز چندم مصرف کنم ؟؟؟

دکترمم آمپول اچ سی جی داده از روز ۱۴ بزنم

راستی پیاز درمانی همراه با مصرف داروهای شیمیایی اشکالی نداره؟
مثل کلومیفن و متفورمین و پروژسترون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.