تنبلی تخمدان دارم

سلام خسته نباشید من الان از دکتراومدم دکتربهم گفت تنبلی اخمدان دارم خیلیی ناراحتم :persevere::persevere::persevere:ینی خوب میشم

سلام عزیزم
ممنونم
نگران نباشید این بیماری خیلی شایع شده و تقریبا 80 درصد خانم ها دارن. راه درمان نداره فقط میشه با ورزش و تغذیه سالم کنترلش کرد. هیچ چیز خاص و نگران کننده ای نیست. برای باردار شدن هم باید یه سری دارو استفاده کنید تا تخمک گذاری تون انجام بشه همین.

سلام عزیزم ناراحت نباش نمیخوام نامیدت کنم ولی من پنچ ساله این بیماریودارم تاالان متاسفانه تنبلی تخمدان درمانی نداشته ولی تحت نظردکترباشی کنترلش میکنه

عاطفهههه تو از آمپول سینال اف ک دور ناف میزنن استفاده کردی؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟

نگران نباش ماه پیش رفتم سونو گفت تنبلی خفیف داشتم یکماه متفورمین و لتروزل خوردم همین ماه ج گرفتم شکرخدا

ن تاحالااستفاده نکردم

پس پنج ساله چراواست ننوشتن دکترا اون واسه تقویت تخمدان خوبه

1 Likes

با سلام ،ببخشید آبجی ،یعنی آمپول سینال آف رو دور ناف میزنن؟؟آخه دکترم پریروز برام دو تا نوشت و گفت که روزای هفتم و نهم پریودم ،تزریقشون کنم ،تا حالا همچین آمپولی نزدم

شایدچون اونموقع توعقدبودم نگفت الانم چن ماه دکترنرفتم گفت برو۵یا۶دیگه اگه باردارنشدی بیاک الان یکساله اقدام کردم نشدم این ماه میرم پیشش ببینم چی میگه

اره عزیزم دکترم ب من گف دور ناف بزن

فدات ،ممنون از راهنماییت

خواهش گلم

خیلی مممونم چه نوع ورزشی بیشترخوبه

هر ورزشی که دوست دارید عزیزم

وزن كم كردن و ورزش واقعا موثره
البته بايد تحت نظر دكتر باشي كه هورمونات و پرولاكتين رو بررسي كنه
اصلا نگرانش نباش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.