تنبلی تخمدانم شدیدتر شده راه حلی دارید بهم پیشنهاد بدید؟

سلام
امروز رفتم سونو فولیکول
فولیکول نداشتم تو روز ۱۳ پریودیم توی سونوم مشاهده نشده
تخمدان هام کوچیک بوده و به سختی قابل مشاهده بودن
من فقط با قرص یاسمین پریود میشم هر وقت قرص یاسمینو قطع میکنم بعد چند ماه رحمم کوچیک میشه رحمم فقط با این قرص نرمال میشه
کسی بوده قرص یاسمین استفاده کرده باشه؟
چیکار کنم تخمدانهام تقویت بشن خیلی حالم بده😢

2 Likes

سلام عزیزم کدوم شهری؟

اگر تهران زندگی میکنی برو زیر نظر پزشکان بیمارستان صارم … واقعا تیم پزشکان زنان حرفه ای با امکانات فول دارن انشااله نتیجه میگیری اما من خودم تنبلی شدید دادم ترکیب دارچین و عسل ماههاست مصرف میکنم بنظرم خوبه… دارو هم در کنارش

1 Likes

منم تنبلی تخمدان دارم
قرص لتروزول و آمپول سینال اف این ماه مصرف کردم
ببینم چی میشه

عزیزم پیاز درمانی برای باردارشدن رو ازاینترنت سرچ کن طبق دستورش حتما انجام بده خیلی بهت کمک میکنه هم اینکه عرق رازیانه هم مصرف کن اینا باعث میشه تخمکات فعالترشن

طب سنتی را امتحان کن . حتما نتیجه میگیری

عزیزم.پیاده روی و رژیم و لاغری و اگه پرولاکتینت بالا نیست عرق رازیانه هر شب یک استکان اینقدر تخمدانت فعال میشه خودت تعجب میکنی

گلی حتما باید بری دکتر…رژیم و اصلاح تغذیه و ورزش مهمترین دارو واسه تنبلی تخمدان هست

ورزش بکن دورشکمتو کم کن حستو زیادتر کن کاکوتی رازیانه گل سرخ بجوشون بخور منم تنبلی داشتم اینارو انجام دادم الان دیگه ندارم

سلام .عزیز الان شما بارداری؟

نه درحال اقدام هستم

انشالله که باردار میشی
برا ماهم دعا کنید

1 Likes

من می خوام طب سنتی رو هم امتحان کنم

1 Likes

ایشالله هرکی میخوادخدابراش بده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.