تنبلیم درمان شده؟

سلام همگی
من میخوام تازه اقدام کنم ولی روزایی که احتمال تخمک گذاریم هست ،از لحاظ نجومی روزای خوبی نیست.میخواستم بپرسم شما میدونید امکان اینکه روزای تخمک گذاری را تغییر کنه وجود داره؟
یه سوال دیگه
چند سال پیش وقتی دختر بودم قاعدگیم نا منظم بود.رفتم دکتر و گفت که تنبلی تخمدان داری…با شش دوره مصرف LD تقریبا منظم شد.اما اون موقع اول بلوغم بود و هنوز تخمدان هام رشد نکرده بود.بعد از ازدواجم و در سن 20 سالگیم منظم شد.الانم متفورمین مصرف می کنم.به نظرتون چون منظم شده میشه گفت که تقریبا درمان شده؟

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
تنبلی تخمدان درمان نمیشه عزیزم فقط میشه با دارو و تغییر سبک زندگی کنترلش کرد
زمان دقیق تخمک گذاری رو نمیشه درست تشخیص داد حتی در قاعدگی های منظم
حتی با استفاده از کیت هم میگن از 12 تا 36 ساعت دیگه تخمک آزاد میشه یعنی دقیق مشخص نمیشه
شما چون از متفورمین استفاده می کنید نمی تونید از کیت استفاده کنید، بهتره سونوگرافی بدید تا مطمئن بشید فولیکول بالغ دارید یا نه و این که تخمک گذاری تون کی انجام میشه

2 Likes

تشکر از توجهتون ممنون بابت پاسخ کاملتون:pray::blush:

1 Likes

سلام.من تنبلی تخمدان داشتم،دکتر بهم قرص لتروزول داد،باردار شدم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

چند دوره مصرف کردی؟

منم تازه اومدم زیاد سر درنمیارم از برنامه لطفا یکی راهنماییم کنه چطور و از کدوم قسم سوالمو بپرسم؟

سلام عزیزم
خوش اومدین به مامی گپ :rose:
وارد صفحه اصلی بشید و گزینه گپ جدید رو بزنید
یه کادر باز میشه که اول توی اون باید یه عنوان برای سوال تون بنویسید، بعد دسته بندی مناسب رو انتخاب کنید یعنی روی گزینه عمومی بزنید تا کادر دسته بندی ها باز بشه (مثلا اگر سوال تون درباره بارداری هست در دسته بندی بارداری و زایمان قرار میگیره) بعد سوال تون رو بنویسید و ارسال رو بزنید

سلام خانم حکیمی زمانی که لکه تخمکگذاری میاد همراه با ترشحات کشدار و بی رنگ باید اقدام کنیم یا ۲۴ ساعت بعدش؟

سلام عزیزم
بهتره از همون شب به صورت یک روز درمیون رابطه داشته باشید

عزیزم مگه حتما زمان تخمکگذاری باید لکه بینی داشته باشیم من چرا ندارم :persevere::persevere::persevere:

منم ندارم ونداشتم نمیدونم بعضی هادار ن بعضی ندارن یامن دقت نکردم

من از وقتی که یادمه نداشتم الان گفت لکه بینی یهو ترسیدم

1 Likes

منم واسم سوال شدچون ندارم

1 Likes

نه عزیزم بایدی وجود نداره
هر بدنی فرق داره بعضیا دچار لکه بینی میشن بعضیا نمیشن

1 Likes

واقعا ممنونم خانم حکیمی :heart::heart::heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

1 Likes

چشم ممنون

1 Likes

سلام به همگی.من چند ماهه اقدام به بارداری کردم الان متوجه شدم که پریودم تنظیم نیست باید چیکار کنم؟؟چه ازمایش هایی بدم که بفهمم تنبلی تخمدان دارم یا نه؟

سلام من نمیدونم چطوری سوالم رو بپرسم وقتی واردگپ جدید میسمو سوالم مینویسم وارسال میزنم مینویسه قبلا استفاده شده حالا چیکارکنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.