تلخ ترین روز کرونایی یک پزشک یزدی 😔💔

هیچ… :broken_heart:

22 Likes

:sob::sob::sob::broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart:

2 Likes

:pensive: :pensive: :pensive:چقدر ناراحت کننده و غم انگیز

2 Likes

خیلی تلخ و غم انگیزه،حتی برای ما که فقط این اتفاقات رو میشنویم دردناکه،واقعا خدا به کادر درمان صبر و قدرت بده :pray::pray::pray:

6 Likes

:broken_heart::pray::pensive::pensive:

1 Likes

بیمارستان بود یا کشتارگاه؟

اون چه بیمارستانیه که وقتی میبینه بیماراش دارن می میرن، مثل بز کادر درمان جمع میشن و نگاه می کنند و اشک میریزن

صد در صد بیمارستان تامین اجتماعی بوده - بیمارستان های تامین اجتماعی کشتارگاه هستن

5 Likes

خدا ب هممون رحم کنه
انشالله ریشه کن بشه این بیماری
واقعا دلم‌گرفت واس کادر درمان چقدر زحمت میکشن چقدر اذیت میشن
هووووف :disappointed:

2 Likes

از دوستان و کاربرای عزیز درخواست دارم بیماران کرونایی تون رو به هیچ وجه به بیمارستان ( کشتارگاه) های تامین اجتماعی نبرید - به هیچ وجه

تا شاهد از دست دادنشون نباشید. کادر درمان بیمارستان های تامین اجتماعی به بیماران کرونایی اونچنان که باید و شاید رسیدگی کنن، رسیدگی نمی کنن و بیمار رو به حال خودش رها می کنند تا تموم کنه

5 Likes

یزدبیشتربیمارستاناش تامین اجتماعیه ولی خب پزشکای بدیم نداره من تاجایی ک میدونم رسیدگی میکنن

1 Likes

:broken_heart:

1 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob:
:broken_heart::broken_heart::broken_heart:

1 Likes

چقد تلخ

1 Likes

تامین اجتماعی تهران هم زیاد داره، اما رسیدگی نمی کنن - هرچقدر هم پزشکای درجه یکی داشته باشه- باز رسیدگی نمی کنن

اگر تعداد فوتی های روزانه کرونا رو بخوان برحسب بیمارستان اعلام کنن، درصد بیشتر تو بیمارستان های تامین اجتماعی هستش

2 Likes

5 Likes

دلم گرفت واقعا…خدایا:pray::pray:

1 Likes

خدا ان شاالله همه بیماران شفا بده :pray:
:pensive:دلم گرفت

1 Likes

انشالاه :pensive::pray:

1 Likes

:cry::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

اره حرفت درسته ولی همش پزشکامقصرنیستن مردم ماهم خیلیاشون رعایت نمیکنن من امروزرفتم بیرون سوپری چیزی بخرم هیچکس ماسک ندیدم زده باشه انگارفقط من بودم معذب شده بودم:neutral_face:اینجوریه ک مرگ ومیربالاس

2 Likes

ای خدا:pleading_face::sweat::broken_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.