تقویم چینی تعیین جنسیت

سلام دوستان
بننظرتون تقویم چینی تعیین جنسیت حقیقت داره؟ کیا با این تقویم تعیین جنسیت کردن و درست بوده؟
اینم بگم که باید سنتون رو به چینی محاسبه کنین من الان ۲۵ سال و هفت ماهمه ولی طبق تقویم چینی میگه ۲۶ سالمه و باید جنسیت رو طبق سن ۲۶ سال نگاه کنم.

سن رو چجوری چینی حساب کنیم؟
همونه که یه جدوله طبق سن و زمان اقدام میگه جنسیت رو؟؟؟

1 Likes

سلام دوستای گلم

من بار اول میشنوم تقویم چینی:wink:

1 Likes

برای من درست بوده

1 Likes

واسه من اشتباه بود

1 Likes

من الان ۶ ماه که رژیم پسر دار شدن میگیرم و همه ازمایشامم نرمال شده
حالا این ماه میخواستم اقدام کنم ولی طبق نقویم از الان تا پنج ماه دیگه واسه سن من فقط دختر نشون میده :neutral_face: بنظرتون چیکار کنم؟

خانم حکیمی نظر شما چیه؟

بله همونه ولی باید سن چینیتون رو بدونین
من فکر میکردم باید ۲۵ سال رو نگاه کنم ولی وقتی تاریخ تولدمو زدم گفت سن چینیتون ۲۶ ساله

عزیزم اونا خرافات.باید تو رژیمتون چیزای گرم بخورین.هرذونفر تون.وبه زمان نزدیکی تون هم فرق داره.بعدشم عزیز هرچی باشه سالم باشه

1 Likes

مرسی از روحیه دادنت عزیزم❤، من طبعم خیلی سرده و ماهاس دارم گرمی جات میخورم ولی امروز که اینو دیدم خیلی تو ذوقم خورد

اینا همش واسطه ست معلومم نیست چقد درست باشه با اینکه من شنیدم خیلیاش درست درمیاد
ولی هرچی خدا بخواد همون میشه بنظرم :slight_smile:

1 Likes

انشالله :pray:t3::pray:t3::pray:t3::pray:t3::rose::rose::rose: هرچی خدا بخواد :pray:t3::pray:t3::pray:t3:

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم.ولی به نظرم چیزای گرم زیاد استفاده کن.بعدم گه بچه ی اولته فرق نداره هیچکدومشو نداری.هرچی بود بود.فقط سالم باشه.ولی کلا فست فود غذاهای کارخانه ای چمدونم هرچی که کارخونه ای هس مصرف نکن.تمام بیماری ها به سردی بدن .سردی بیماری ایجاد میکنه.من خودم فقط خوراکم.گرمی جات. روغن زرد گوسفند کره گوسفند سه شیره انواع مغز ها.اصلا مرباجات استفاده نکنین.برنج رو با زیره یا شوید یا زعفذون ای
ستفاده کنین تا میتونین دمی بخورین

2 Likes

باورکنین الان خییلی از خانوما کیست و تنبلی و اینا میگیرن از غذاهای سرد.به خاطر فرهنگ غلطی که بین مردم رواج پیدا کزده و خیلی هام نمیدونن.موفق باشی عزیزم

2 Likes

میشه برامن ببینین که چی زده کنجکاوشدم

من دیدم برا منو زده پسر
ولی نمیدونمم سنم درست بود یا نه

اگر بیست سال و چهار ماهته باید بگی ۲۱ سال

من برنامشو پاک کردم
توو نت بزن میاره

نتم ضعیفه برام بزنید :sob:

الان من 27 سالمه چی میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.