تقویت کردن اسپرم ضعیف

سلام دوستان.هرکس روش یا راهکاری داره درمورد افزایش تعداد اسپرم و تقویتش ک البته ازش جواب گرفته شده باشه ارائه بده چون تو اینترنت هم مطالب هست درموردش اما امتحان شدش رو بگین.ممنون میشم

2 Likes

سلام عزيزم جوشونده خرنوب عاليه واقعا معجزه ميكنه ولي بايد حداقل يه ماه تا دوماه استفاده كنن

2 Likes

من شوهرم میزان اسپرمش خیلی کم بود دکترم براش چند نوع ویتامین نوشت تا تعداد اسپرمش بالا رفت

1 Likes

دکتر به شوهر من ال کارنتین و رد کیوتن داد
اولی دو دوره و دومی فقط یه دوره خیلی تاثیر داشت البته شوهرم بخاطر هورمونای بدنسازی ضعیف شده بود

2 Likes

منم خرنوب گرفته بودم شوهرم نمیخورد خونه که بود بزور میدادم بخوره ولی شبایی که شیفت بود نمیخورد نامرد الکی میگفت خوردم:joy::joy:میگفت بدمزس
فقط یه ماه خورد هم زمان داروی دکترم میخورد
بعد دو ماه آزمایشش خیلی بهتر شد نمیدونم بخاطر خرنوب بود یا دارو

3 Likes

سلام عزیزم.آب نخود و ژل رویال هم خیلی خوبه.پیاز خام هر وعده با غذا بده بخوره.عرق کاسنی،عدس رو رو گاز بعد شستن و خشک کردن یکم تفت بده و با نبات آسیاب کن روزی دو قاشق بخوره.البته همه اینا باید یکی دو ماه مصرف یشه.مصرف مداوم مویز هم یادت نره

3 Likes

قرص فوليك به همراه ويتامين E و ويتامين c اسپرمو قوي ميكنه

1 Likes

هر دوش تاثير داره
ولي من ازخرنوب خيلي معجزه ديدم خداييش
ولي بايد مداوم استفاده بشه
بازم خداراشكر چه باخرنرب چ دارو بهتر شده :blush:

2 Likes

اره دقیقا موافقم تعداد اسپرم مرد باید ۶۰ میلیون باشه برا شوهر من ۱۸ میلیون بود که با ویتامین اوردش به ۳۰ میلیون که دکتر گفت بازم خوبه

2 Likes

باید بخورن دیگه همه بدبختیا رو زن نباید بکشه ک:yum::yum::yum::hugs::hugs::hugs:

1 Likes

اوووووه انقد ناز داره میگه بدنم افت کرد این ماه باردار نشدی من دوره باشگامو شروع میکنم بشر به این پررویی من که ندیدم

2 Likes

خخخخخ

بچها من هشت ماه اقدام کردم چکاب دادم چهار ماه قبل مشکلی نداشتم نمیدونم چرا باردار نمیشم تو رو خدا دعا کنید

عزیزم غصه نخور انشا الله جواب میگیری چند سالته

مشکلی نداشته باشی میشی فقط استرس نداشته باش

بیست سالمه

چکابم چند ماه پیش دادم هیچ مشکلی نداشتم

اینجا بخوای سوال بپرسی کسی هستش بدونع

آره فردا بچه ها فردا جواب میدن چرا گپ جدید نزدی؟

اگه میخوای گپ جدید بزنی کمکت کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.