تقویت اسپرم شوهرم

سلام. همسرم 3 ماه پیش آزمایش اسپرم داد 30 درصد از اسپرماش حرکت فعال داشت دارو مصرف کرد یک ماه بعد آزمایش داد که 3 درصد اسپرم فعال داشت شروع کرد موتیلیتی بوست مصرف کرد 90تا از این قرص رو مصرف کرد آزمایش داد 5 درصد اسپرم فعال داشت. واسه مسافرت رفتیم یزد پیش ارولوژیست ویزیت شد معاینه و سونو انجام داد مشکلی نداشت براش spemen ds تجویز کرد گفت بعد 20 روز دوباره آزمایش بده اگه درصدش تغییری نکرد واسه ivf اقدام کنیم.خواستم بپرسم راه درمان دیگه ای وجود نداره بجز ivf؟ یعنی مشکل همسرم تا اون حدی هست که باید ivf انجام بدیم؟

1 Likes

عزیزم دسته بندی رو فکر بزارید پیش از بارداری بهتره همسر من هم اسپرم فعالش خیلی کم بود یادم نیست چقدر بود و عفونت هم داشت عفونت ش که درمان کرد دکتر گفت میتونید با سونو اینا روز تخمک داری بگیم که درصدش بره بالاا و البته باردار شدم ولی خارج رحمی شد که در نهایت ای وی اف کردم

1 Likes

واسه ای وی اف چه ازمایشاتی دادین؟؟؟ اخه شنیدم که باید حداقل یکسال از اقدام بگذره تا دنبال درمان ناباروری رفت.اما ما 5ماه تو اقدامیم تو این 5ماه شوهرم تحت نظر دکترم دارو میکرد که فایده ای نداشت برعکس درصد تحرک اسپرم فعالش پایین اومد

1 Likes

عزيزم خرنوب رو شنيدم ك خيلى خوبه
تودورو بريام استفاده كردن خيلى راضي بودن و طبيعي باردار شدن

2 Likes

عزیزم خرنوب هم شوهرم مصرف کرده همراه دارو ولی نتیجه عکس داشت

1 Likes

واقعا
عجيبه من فاميلامون نتيجه گرفته بودن
دايي شوهرمم خيلي اسپرمش ضعيف بود دكتر يه كپسول داده بود بهش روزي سه تا ماه بعد حامله شد
اي يو اي و اي وي اف هم خوبه

1 Likes

اولین بار که شوهرم ازمایش داده ۳۰درصد اسپرم فعال داشت ال کارنیتین خرنوب و موتیلیتی بوست مصرف کرد الان ۵درصد اسپرم فعال داره

1 Likes

كدوم شهرين
حتما برو زير نظر دكتر متخصص تومراكز

1 Likes

تهرانیم،شنبه میخوام برم رویان

تهران ك جاهاي خوب زياد داره
برو ب اميد خدا

ممنون.شنیدم که میگن ای وی اف خیلی ضرر داره واسه من

1 Likes

چرا ضرر
من دوتا از دوستام اي وي اف كردن دوقلو هيچ مشكلي هم نداشتن
توهمين سايت چندنفر اي وي اف كردن

همه اونایی که ای وی اف میکنن چند قلو میشه؟؟

والا من شنيدم تا سه تا ميكارن كه اگه يكيش نگرفت يكى بلاخره بگيره ولي بازم دست خداست چندتا بشن
نازبانو فكركنم اي وي اف كرده بود
يه خانم ديگه هم ديدم رفته يزد اي وي اف كرده بود دوقلو شده بود توهمين سايت

1 Likes

به خاطر هزينش زياده بيشتر ميكارن

ممنونم عزیزم.منم واسه تفریح یزد رفتم یکی از این مراکز ای وی اف رفتم شوهرم ازمایش داد که جوابشو که پیش ارولوژیست بردیم گفت بعد ۲۰روز اگه درصدش بالا نیومد ای وی اف کنیم

1 Likes

شما اطلاعی از هزینه ندارید؟؟؟

نه عزيزم بچه ها ميگفتن هفت تا هشت ميليون ميشه
ان شالله ك خداكمكتون كنه بدون هزينه و درمان همين ماه نتيجه بگيري براي خدا كاري نداره

1 Likes

انشالله .ممنون گلم

1 Likes

:raised_hand:t2::hugs::hugs::hugs:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.