تقویت اسپرم آقایون

سلام دوستان شبتون خوش
به نظرتون واسه تقویت اسپرم چی خیلی خوبه قبل از نزدیکی؟
همسرم نمیاد بریم دکتر واسه آز اسپرم خجالت میکشه حالا میگه خودت تقویتم کن به نظرتون چی خوبه؟؟؟

شیر موز وانبه قبل رابطه خوبه

عزیزم ظرف ازمایش بگیر بیار خونه انجام بدن سریع ربع ساعته برسون ازمایشگاه ظرف بزار زیر بغلتون تا گرم باشه تا برسی ازمایشگاه چون یه مدتی ماهم تقویت میکردیم چون خیلی گرمی میخورد اسپرم از بیم میره و عفونت زیاد میشد

2 Likes

مرسی عزیزم

وای جدا؟
بخش میگم اینم قبول نمیکنه :confused:

اره به ما گفتن گرد درخت نخل خیلی خوبه قبل از اینکه ازمایش بده بعد که راضی کردم ازمایش داد تو خونه بردم ازمایشگاه جوابش اومد12%فعال داشت باقیش از بین رفته بود رفتیم عطاری بهمون دارو داد از اون حالت گرمی اومد بیرون و عفونتش از بین رفت حالا شکر خدا 60%فعال داره

2 Likes

پس شماه م بهتر اول ازمایش بده چون بعدش به عطار گفتم گرمی جات بدم بخور گفت نه چون دوباره وضعیتش قرمز میشه

1 Likes

اخه شاید عفونت داشته باشه
من همسرم که رفت عفونت داشته انتی بیوتبک داد بهش خورد
هیچ علائمی نداشت
اینکه خونه انجام بده چی اونطوری هم حاضر نیست

2 Likes

عزیزم واسه تقویت اسپرم گیاه خرنوب خیلی عالیه معجزه میکنه… اصلا اولین خاصیتش ک نوشته همه جا تقویت اسپرم هستش…

2 Likes

عزیزم سعی کن راضیش کنی چون بعضی داروها عکس عمل میکنه و به تقویت اسپرم کمکی نمیکنه.شوهرمن خرنوب خورد ولی تاثیری نداشت.راضیش کن پیش ارولوژیست ویزیت بشه.

2 Likes

دوستان راست میگن عزیزم تا میتونین قانع شون کنین که اقدام کنن برای آزمایشات و تحت نظر دکتر و دارو های دکتر پیش برید مطمئن تر هستش… این روش هایی ک ما میگیم فقد ی سری روش های کمکیه

2 Likes

مرسی از همه تون دوستای گلم ببینم چیکار میتونم بکنم

:recycle: #تقویت_اسپرم اسیدفولیک ویتامینC ویتامینE :point_left:مصرف این مکمل ها در کیفیت و کمیت اسپرم ها تاثیر گذار بوده و باعث بهبود و #تقویت_اسپرم ها می شود.

ويتامين E و ويتامين c و فوليك اسيد براي تقويت اسپرم خوبه اما احتمال پسردارشدنت هم بالا ميبره
سعي كنن غذاهاي سرخ كرده وفست فود استفاده نكنن و تا ميتونن سبزي و ميوه تازه استفاده كنن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.