تقدیم به همه دخمل دارا😁🥰

:rofl:ایول

3 Likes

ای جان خیلی قشنگ بود:wink::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::heartpulse::heart_eyes::ok_hand:t2: ان شالله یدونه دختر ملوس زیبا نصیب خودت بیام براش گپ بزنم:hugs:
دخترداشتن خیلی قشنگه

4 Likes

وای انشاالله :heart_eyes::blue_heart:

3 Likes

مرسی عالی بود :star_struck:

4 Likes

ممنون از تگت عزیزم
دخترم همه ی زندگیمه
قلب من و پدرش به عشق اون میزنه

5 Likes

ممنون عزیزم :heart:
ان شاالله بزودی نی نی سالم قسمتت شه

4 Likes

مرسییییی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::headphones::headphones::violin::notes::musical_note::notes::musical_score::notes::musical_note::saxophone::musical_keyboard::trumpet::guitar::microphone::microphone::headphones::headphones: :dancer::dancer::dancer::dancer::dancer: خیلیییییییی قشنگ بود ان شاالله قسمت خودت بشه این آهنگ واسه دخمل کوچولوت بزاری :heart::heart::heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 Likes

@u560567 @u709761 @Saraaaaaa @u900915 @Asali @u685872 @u710855 @Shahrzad72 @Shahrzad2019 @Khonasham1397 دخمل دارامون:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 Likes

:smiling_face_with_three_hearts:❤‍🔥❤‍🔥

2 Likes

خدا حفظش کنه انشاالله :star_struck::heartbeat:

3 Likes

:heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts: انشاالله

3 Likes

:drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::pleading_face:❤‍🔥:blue_heart: آمین آمین ثم آمین :blue_heart::kiss::palms_up_together:

3 Likes

@Jana79 @Shokolat @u639670 @u447467 دخمل دارا:drooling_face:

5 Likes

من خودم دخملم فعلا:grinning_face_with_smiling_eyes::girl:t2::girl:t2::girl:t2::girl:t2::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

4 Likes

مرسی عزیزززم:heart:

3 Likes

مررررسی از تگت حال مون‌ خوب کرد:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

اخی گوگولی مگولی:grin::grin::grin::grin:

3 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::heartbeat::heartbeat::heartbeat:

2 Likes

انشاالله همیشه با حال خوب باشین:heart_eyes:

1 Likes

:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.