تفسیر جواب آزمایش های قبل بارداری

سلام میشه لطفا جواب آزمایش هام تفسیر کنید میخوام بدونم عفونت ادراری دارم یا نه. ممنون
عکس اپلود نمیشه مجبورم جواب بنویسم
Colony count 1400

باید این دکمه رو بزنید که دورش دایره کشیدم

هرکار میکنم نمینویسه حجم عکس بالاست نمیشه

یه کار می تونید بکنید عکس رو برای خودتون تلگرام کنید بعد دوباره ذخیره اش کنید تلگرام حجم عکس ها رو کم می کنه یکم

1 Likes

در حال بارگذاری…

1 Likes

حالا درست شد اومد ممنون از راهنمایی تون .حالا نمیدونم مشکلی دارم یا نه میشه کمکم کنید

1 Likes

عزیزم آزمایشات مشکلی نداره فقط عفونت ادراری دارید که باید حتما دکتر برید و با توجه به نتیجه کشت داروهای مناسب رو براتون تجویز کنه

اره خودم حدس میزدم عفونت ادراری دارم چون بعضی وقتها سوزش ادرار دارم و این مشکل رو خیلی وقته دارم درمانش کرده بودم نمیدونم چرا باز عود کرده. چه دکتری باید برم برا عفونت ادراری ؟پاپ اسمیر هم باید بدم شاید عفونت بدون علائم واژن هم داشته باشم نگرانم. من یه سقط داشتم نکنه علتش عفونت ادراری بوده😔

باید به متخصص زنان مراجعه کنید.

مایعات زیاد بخورید دستشویی تون رو اصلا نگه ندارید

2 Likes

چشم حتما خیلی ممنون باید پیگیر بشم و قبل اینکه مجدد اقدام کنم عفونت رو درمان کنم .

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.