تفسیر ازمایش amh ذخیره تخمدان

چشم فدات حتما

1 Likes

:heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

تنبلی تو خوبه …مال من ذخیره تخمدانم 44 بود …یکی از دوستام ورزش میکنه رژیم گرفت و تغذیه اشو درست کرد ذخیره تخمدانش خیلی اومد پایین …اگ تلاش کنی این عدد میاد پایین

2 Likes

من ازمایشمو بردم دکترم نشون دادم گفت مشکلی نداری فقط ازمایشت میگه مریضیت دیر به دیره گفتم اره تا پروژسترون نخورم پریودیم دیر به دیره و ویزیت اول رفتم جاش بهم دوفاستون خارجی داد با متفورمین

1 Likes

میگم amh,من۴/۳۹هست بنظرت بده؟؟؟

1 Likes

نه عزیزم خیلیم خوبه آزمایش amh بهترین رنج برای بارداری ۲ تا ۶ هست

سونو میدم میگن چیزی نیست.آزمایش میدم چیزی نیست.اینقد دلم گرفته نمیدونم چیکارکنم چندروزه من خیلی داغونم:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

عزیزم ان شاالله زودی باردار میشی آره تنبلی داری دیگه که دیر به دیر پریود میشی

2 Likes

میگمLHچی هست اون باید چندباشه؟

1 Likes

عزیزم فک کنم مربوط به تیروییده نمیدونم میگن اگه tsh زیاد باشه و lh کم باشه یعنی کم کاری تیرویید هست یا برعکس دقیق نمیدونم عزیزم

1 Likes

چند وقته اقدامی؟ چند سالته؟

دیگه داره دوسال رد میشه.الان۲۶سالمه

1 Likes

از من ۲.۱ بود:hushed:

1 Likes

عزیزم بالای یک تا ۶ بارداری خوبه

1 Likes

مرسی عزیزم:heart_eyes::orange_heart:

1 Likes

منم ۳۰ سالمه دو ساله اقدامم ولی ذخیره من زیر یکه بعد اون مشکل خاصی ندارم شاید تیروییدت کم کار یا پرکاره یا پرولاکتینت بالاست

تو چند ساله اقدامی فاطمه؟

نه والا آزمایشم جدیدا دادم یه ماه نشده هیچی نبود فقط کم خونم سونو هرماه میرم میگه تخمک ازادشده خوبه همه چی…

1 Likes

عزیزم شاید شوهرت مشکل داره ایشون رفته آزمایش؟

دختر عمه منم شرایط شمارو داشت پیش هردکتری میرف میگفت شوهرت سالمه تا اینکه رفت پیش دکتر احمری خیابون پاستور گفتن شوهرت مشکل داره باید بره عمل بشه که خداروشکر طی یک ماه بعداز ۱۰ سال باردار شد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.