تفسير كيت تخمك گذاري مكس ١٤

سلام دوستان اگه كسي هست و ميتونه منو راهنمايي كنه ممنون ميشم،من٢٥سالمه و پنج ماهه براي بارداري اقدام كردم،پريودام ٣١-٣٢روزه هست، براي اولين بار از كيت تخمكگذاري استفاده كردم، از روز يازده پري كيت گذاشتم كه روز سيزدهم هردوخط كمرنگ مشابه ظاهرشد،و تا دوروز بعد تستم هردوخط كمي كمرنگ تر از روز سيزده شدن،از روز ١٦پريود هم خط بالايي خيلي خيلي پررنگ تر از قبليا شد ولي خط دوم كمرنگ تر از قبليا،ميخواستم ببينم همون روز سيزده كه دوتا خط كمرنگ مثله هم ظاهرشده مثبت بوده يا منفي،؟ممنون ميمش جواب بديد

1 Likes

سلام
عزیز از روز ۱۱ ک گذاشتی هروز همون موقع با همون شرایط قبلی باید تکرار کنی
مثلا اگر ادرار دومت بود باید فردا هم با ادرار دومت باشه
مثلا قبل ناهار گذاشتی فردا هم قبل ناهارت باشه
.
از زمانی ک کیت هر دوخط کاملا شبیه هم پررنگ بشن یعنی کیت مثبت شده و تا ۱۲ تا ۲۴ ساعت تخمک ازاد میشه که حدودا اکثرا همون ۱۲ ساعت بعد ازاد میشه
من موقعی ک دیدم خط رنگش خیلی شبیه به رنگ بالاس ولی کاملا همرنگ نشده هنوز ۱۲ساعت ۱ بار گذاشتم بهتر نتیجه گرفتم

دقيقا توي يه تايم و شرايط انجامش دادم
ولي دوتاش باهم كمرنگ شد،الانم كه روز هجده پري هستم فقط خط بالايي خيلي پررنگ شده و خط پاييني خيلي كمرنگ و هاله اي افتاده،احتماش هست روز نوزده يا بيست پريود كيت مثبت بشه،؟ من پريودام ٣١-٣٢روزست اخه شنيدم بعضيا روز ٢٠-٢١قاعدگي كيتشون مثبت شده

1 Likes

دقیقا این یه قانونه تقریبا برا همه ثابته
از زمانی ک کیت مثبت بشه شما ۱۴ روز دیگه پریود میشی
حالا شما از اخر ب عقب برگرد شما قراره چه روزی پریود بشی؟؟؟؟ازون روز ۱۴ روز بیا عقب اون روز میشه تخمکگذاری احتمالا تو اون روزت پررنگ میشه

شما چه ۲۶ روزه باشی چه ۳۰ روزه چه ۳۵ روزه باشی از زمان تخمکگذاری ۱۴ روز بعد پریود میشی

متوجه شدید؟
برا من ۲۶ روزه بود روز تخمکگذاریم افتاد ۱۲ روز بعد شروع پریودم
برا یکی ۲۸ روزس میشه روز ۱۴ پریودش
براشما ۳۱ روز حساب کنی میشه روز ۱۸ پریودت

براي من چون ٣٢روزه هست الان ماه بعدي احتمالا ١٠بهمن پريود بشم ،من شنيدم ميگن ميانه قاعدگي يني برا ميشه روز شانزدهم پري كه كه خط اول پررنگ بود و خط دوم كمرنگ و هاله اي،امروزم كه روز ١٨بود بازم همينطور،ميگم شايد توي روز سيزدهم كه كيت زدم و دوتا خط مثله هم كمرنگ ظاهر شد مثبت بوده يا اينكه شايد ازين ببعد اين چند روز اينده دوباره كيت بزنم پررنگ بشه،الان سوال من اينه كه اگه دوتا خط باهم مثه هم كمرنگ ظاهربشه مثبته يا منفي؟؟؟ چون چندجا خوندم وقتي دوتا خط همرنگ همديگه باشن يني مثبته حتي اگه كمرنگم باشن

1 Likes

اره بعضی از کیتها مشکل دارن کمرنگ و پررنگ نشون میدن
ملاک مثبت بودن ۲خط همرنگ همه
بعدشم میانه شیکل تخمکءداری برا کسایی که پریود ۲۸ روزه دارن
۱۴ روز اول پریود میشه تخمکگذاری ۱۴ روز بعدشم پریود میشن میشه ۲۸ روز
این قانونه که از زمانی که تخمک ازاد بشه ۱۴ روز بعد شما پریود میشی
پس اگر ۳۲ روزه هستی ۱۴ روز بیا عقب میشه روز ۱۹ پریودی

شما روز ۱۹ پریودت تخمکگذاری میکنید

اگه از تاريخ پري بعديم ١٤روزبيام عقب ميشه فردا، مگه تا چندين روز ديگه هرروز كيت بزنم ببينم چي ميشه،من چون كيست تخمداان دارم و مدتي يبار قرص ميخورم ،البته الان ٦ماهه قرصي مصرف نكردم و پريودام منظمه،ازمايش هورموني و پرولاكتينمم نرمال بود،انقد كه تمام مواد غذايي ها هورموني شده كه ادم بدتر استرس ميگيره🙁

1 Likes

روز نوزده ميشه فردا
ولي كيتم ديروز و امروز مثبت نشد و فقط خط اول خيلي پررنگ شد و خط دوم هاله اي و كمرنگ

1 Likes

استرس نداشته باش
هورمون lhفکر کنم وقتی ب حد بالا برسه تخمک ازاد میشه
داروهای تخمکگذاری و تنبلی تخمدان رو این هورمون تاثیر گذار هستنااا
اگر هیچ دارویی نخوردید میتونی ب کیت اعتماد کنی
.
تا حایی ک من اطلاعات دارم و مطالعه کردم چون خودم از کیت استفاده میکردم و دقیقا ۱۴ روز بعد مثبت شدن کیت پریود میشدم میگم اینجوره
ولی اینکه میگید کیت نسبت ب روزای قبل کمرنگ تر شده یعنی تخمک ازاد شده تموم شده شما داری از روز تخمکگذاری دور میشی

،خيلي ممنونم عزيزم بابت اينكه وقت گذاشتين و راهنمايي كردين:kissing_heart::rose::rose::rose::rose::rose:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.