تفاوت گذاشتن‌ جالب

سلام بچه ها.چندوقت پیشا من ابجیم تو اینستا یه متن گذاشت ک‌ب یکی مثلا تیکه انداخته بعد مادرشوهرم دیدبود میگفت ابجیت منظورش کیه و این حرفاچیه و بعدش ک‌شوهرم شب اومد خونه ب اونم‌گفت و اونم‌گف من عمرا نمیزارم زنم همچین استوری هایی بزاره و… من‌جواب ندادم حتی زدم ب شوخی بعد تادیشب ک زنداداشم استوری گذاشت و شوهرم اونو‌مسخره کرد و گف چطور داداشت بهش چیزی نمیگه من اولش چیزی نگفتم ولی باز ک‌تکرار کرد گفتم چطور زنداداشت میزاره داداشت چیزی نمیگه اونم هنینطور مشکلی نداره بعد مادرشوهرم باحرص و تیکه‌گفت هرکس یجور اخلاقی داره .چطور واس اونا هرکس یجور اخلاقی داره ولی برا خواهر و زنداداش من عاره

3 Likes

بعدش امروز مادرشوهرم اومد خونمون گفت دیروز یه جرفی زدی بدم اومد و ناراحت شدم اگ پسرم بشنوه ازت ناراحت میشه و عروسمم میگه ک‌من‌اینو مثلا مث خواهرم میدوتم ولی این اینجوری پشت‌من‌گفته.منم گفتم فرقی نمیکنه شوهر اوناهم بشنوه‌همینجور بد میشه

باید ا همو اول نمیزاشتی چیزی بگن

استوری یا وضعیت؟

اخه من احترام گذاشتم ک جواب ندادم

استوری تو اینستاگرام

1 Likes

اخه به کسی چه مربوطه زن مردم زنداداش مردم عروس مردم چی میزاره اصن دوس داره کونشو بزاره حریم خصوصیشه ب هیچ کس مربوط نیس…

2 Likes

مادرشوهرت برای چی خانواده تورو تو اینستا داره چه پی گیره

1 Likes

منم همینو میگم ولی اونا اینجور چیزا رو نمیفهمن بعد ک من جواب دادم میگن تو عروس بدی هستی و این حرف منو حاظرجوابی میگن

1 Likes

آخه به کسی چه که کی چی گذاشته
دوس نداری فقط ببین و رد شو
تولده بگو مبارکه
مرده طرف، بگو خدابیامرزدش و…
من نمیدونم کی میخوایم دست از این خاله خانباجی بازیامون برداریم
بیخیال عزیزم تو حرف بدی نزدی، ببخشید ک اینو میگم ولی همسر و مادرشوهرتون خاله زنک هستن و نمیشه درستشون کرد
بهتره بیخیال بشی و محلشون ندی ک بشه نقطه ضعفت

1 Likes

مادرشوهرم زنداییمه ولی کلا ادمیه ک حرف پشت سر بقیه میزنه مخصوصا خانواده من

2 Likes

به خواهرت و زن داداشت بگو انفالو کنن مادر شوهرتو
بعد ناراحت شد گفت چرا اینکارو کردن بگو شما حساسی اذیت میشین مطلب میزارن.والسلام😁

2 Likes

:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

اره بخدا جورین ک من میگم نکنه من حرف بدی زدم نکنه من بی سیاست هستم.کلا از وقتی اذدواج کردم ابنجوزی اعتماد بنفسمو اوردن پایین

1 Likes

اتفاقا ب ابجیم گفتم ابجیم همشونو انفالو کرده حالاهم باید ب زنداداشم بگم

2 Likes

خب وقتی بزرگتر احترام خودشو نگه داره از کوچک چه انتظار که احترام بزرگ رو نگهداره…
بگو یبار جواب نمیدم دوبار جواب نمیدم بار سوم دگ میسوزونم واقعا که خودشون بگن بگن بگن نوبه برسه بشما جولب بدی بگن بی ادب.ولشون کن

آفرین جوابشم دادی دیگه راحت بشین کیف کن والاااا
:smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

اخه من از این‌میسوزم‌پشت زن مردم حرف میزنن خودشون هیجی نیست بعد ک من اونجوری گفتم ازم ناراحت شدن‌.میدونم‌دگ تااخرعمرم اینو میکوبن توسرم ک تو بخاطر زنداداشت و خواهرت جواب مارو دادی

2 Likes

بیخیال باش
حالا اینا میفهمن به این چیزا حساسی بیشتر دست میذارن روش
اینقدر بدم میاد از آدمایی ک ۲۴ساعت سرشون تو زندگی مردمه

1 Likes

خوب کردی…اونا اگه سر سوزن درک داشتن نباید تو روت خواهر و زنداداشتو بد میگفتن…
خوب کردی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.