تفاوت علایم بارداری و پریودی

سلام اگه میشه مارو راهنمایی کنید چه فرقی دارند وهر کدوم چه زمانی شروع میشن؟

نوشین جان شما بودی متولد 58بودین؟ماشالله اصلا بهتون نمیاد بیشتر 68میاد،خخخ

عزیزم ب نظرم زیاد خودتو درگیر علائم نکن،بیخیال باش و اصلا بهش فکر نکن،بذار زمان پریودت برسه همه چی معلوم میشه

نسیم جان چی بگم والا بیشتر برا اميدواريه:pensive: عزیزم لطف داري ،هان دیگه جوون موندم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::yum:

ماشالله بهتون،عزیزم منم این ماه،ماه اول اقدامم بود،تا سه چهار روز مونده ب پریودم ریلکس بودم تقریبا ولی بعد ک میومدم پیامای دوستان رو میخوندم در مورد علائم بارداری،دنبال این علائم تو خودم میگشتم و کلا استرس زیادی بهم وارد میشد،ولی این ماه گفتم دیگه دنبال علائم نمیگردم،فقط میسپارم ب خدا تا زمان پریود برسه و ببینم چی میشه

من منتظرم پري بیاد قرص ها رو بخورم این ماه که چشمم آب نمیخوره چون به خاطر آزمایش ها رابطه فقط دوروز داشتیم

شاید الان یعنی تا قبل پریود شدن امیدواری باشه ولی بعدش با اومدن پری حس ناامیدی ب آدم دست میده،پس ریلکس باش عزیزم و دنبال علائم نرو

چشم ،راست میگی :kissing_heart:

اگر خدا بخواد با همون یک بار رابطه هم بارداری اتفاق میفته گلم،انشالله ک این ماه باردار باشین اگر هم نبودین ب تلاشتون ادامه بدین،انشالله ک ب زودی خبر بارداریتون رو بشنویم

مرسی عزیزم،انشاالله همه مادران منتظر خبر خوش بدن

انشالله،راستی گفتین هرکس باردار شد بگه تا نذرتون رو ادا کنین،نذرتون اینه ک هرکس باردار شد برین زیارت امام رضا؟

میدونی گلم برا سنمم هست وقتی نمونده مثل بقیه بچه‌ها اینجا که همه جوونن ماشاالله

نه عشقم،زیارت عاشورا هدیه به امام رضا

1 Likes

نگران نباش عزیزم،اینقد علم پیشرفت کرده که قطعا فرصت دارین واسه بارداری،امیدت ب خدا باشه و اصلا ب این چیزا فکر نکن

آفرین،انشالله ک همه ی دوستان یکی یکی خبر بارداریشون رو بدن

خدااااا کنه :+1::+1::+1::pray:

1 Likes

به نظر منم منتظر علایم نباش چون ادم فقط به خودش تلقین میکنه اون علایم که بچه ها میگن برا خیلی بعد بارداری فقط اینو بگم شبیه پریودیه با این فرق که پری نمیشی خخخخ و من قبلن چند روز درد سینه داشتم بارداریم سه ماه تمام درد داشتم البته اینم بگم خودم نمیدونستم باردارم ولی شدید یه بار که رفتم خونه مامانم دیر وقت بود قابلمه بالا گاز نگا کردم گوشت مرغ بود من همیشه از سینه مرغم میخودم هوس کردم اون لقمه که خوردم هیچ وقت یادم نمیره دیگه تموم اونای دیگه م که ناز بارداری بود که فهمیدم خخ

خخخخ،عجبا خوبه به شما ها بگن دلداری بدین :joy::joy::joy:

خخخخخخ عزیزم همن موقه که منتظر نیستی نی نی میاد پس منتظر نباش این ثابت شدس

فعلا منتظره پری هستم این ماه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.