تفاوت سینه‌درد پریودی و بارداری

سلام همگی
لطفا از تجربیاتتون درمورد تفاوت سینه‌درد پریودی و بارداری بگید

من در پریودی سینه درد نداشتم ولی تو بارداری خیلی شدید درد میکنن انگار میسوزن نمیتوستم دست بزنم حتی سوتینمم اذیتم میکرد

1 Likes

سینه درد بارداری ادامه پیدا میکنه و موقع پریودی و یه مدت بعدش حتی شدید میشه.ولی سینه درد پریودی یکی دوروز قبل از پریودی کم و حتی کلا برطرف میشه چون سطح پروژسترون کاهش پیدا میکنه تا پریود شی

3 Likes

این دقیقا واسه خودم اتفاق میوفته.من دوروز قبل از پریودی فهمیدم باردار نیستم

1 Likes

من بعضی ماها دارم بعضی وقت ها هم ندارم

2 Likes

من قبل بارداری سینه درد نداشتم اصلا تا اقدام کردم واسه بارداری سینه دردم هم شروع شد واسه همین تفاوتشو نمیدونم

2 Likes

منم قبل پری سینه هام درد میگیره ولی نزدیک پری دردش کمو کمتر میشه

1 Likes

ممنون از نظرات همگی
من این‌ماه عمل آی یو آی انجام دادم امروز روز ۱۲هست دو روز دیگه موعد پریودمه دو سه روزه سینه‌درد دارم ولی این ماه فرق داره دردش با ماههای قبل نوک سینم دردناک شده قبلا فقط سینم قبل پریودی گاهی تیرمیکشید میخوام ببینم الکی دلم‌خوشه که شاید باردارم یا میشه دل بست به این علائم

انشاءالله که بارداری.این دو روزم صبر کن

1 Likes

متشکرم از دعای خیرتون

خواهش می کنم

انشاالله که باردارین،تفاوت برای من این بودکه سینه دردبارداریم همراه باخارش وسوزش بود،بعددردپریودی دوسه روزبودولی بارداری چندماه طول کشید

1 Likes

مرسی از دعای خیر‌وراهنماییتون

1 Likes

نگارجون چیشدگلم بارداربودی

منم iui کردم ونگرانم اخه سه چهارروزبعدiuiسینه دردشروع شدوپنج روزبودعمل کرده بودم ترشحات سفیدداشتم دوروزهمراه بادردشکمی پریودی الان یه هفته از iuiمیگذره نمیدونم چیکارکنم ازامروزهم نشاسته تواب میخورم

من ۴ روزه پریودیم تمومشده ولی سینهام درد میکنه.قبلا فقط قبل از پریودی درد داشت .تو اقدامم نمیدونم نشونه بارداریه یا نه😓

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.