تفاوت سن جنین در سونو و ال ام پی

سلام من 33هفته هستم اما رفتم سونو با بی پی دی گفت 34هفته ولی با ای سی گفت 32هفته چیکار کنم استرس دارم

عزیزم این تفاوت بخاطر وزن بچه ام میتونه باشه که اکثرااین مشکل دارن دکتر براساس سونوی ان تی تاریخ زایمان مشخص میکنه یا بعضی دکترام میانگین میگیرن
برا منم یک هفته اختلاف داره

خیلی نگرانم .اخه میگفت وزنش کمه شکمش نسبت به دست و پاش کوچکتره 2070گرم وزنش بود کلی گریه کردم نکنه مشکلی داشته باشه.دکترم گفت وزنش خوبه اما دکتر سونو نگرانم کرد.برام سونو داپلر نوشته

سونوی داپلر بده خیالت راحت شه
این دکترای سونوگرافی چرت وپرت زیاد میگن بجه جاریم لاغربود بهش گفت بچت سرش از هیکلش بزرگتره :confused::confused::confused:تصور کن جاریم چی کشید انقد گریه کرد فشارش رفت بیست تو سی وپنج هفتگی دکترش ختم بارداری داد
الان دخترش یک سالشه و سالمه هیچ مشکلی نداره
مهم سلامتیه بچس عزیزم بعد ازین هفته ها به بعد بچه وزن میگیره سعی کن خودتو بیشتر تقویت کنی اگه دیابت نداری به دکترت بگو برات پودر لیدی میل بنویسه

نه دیابت ندارم.حتما میگم بنویسه .مرسی عزیزم از راهنماییت روحیه گرفتم .از صبح بهم ریخته بودم

بیخود گفته عزیزم…دکترا بدون در نظر گرفتن ژنتیک آدمای مختلف فقط طبق یه سری عدد و رقم که حفظ کردن حرف میزنن…کدوم دوتا آدم از نظر جثه دقیقا یکی هستن که بچه های تو شکم باشن؟ خب یکی ریزه یکی درشت
تاریخ ال ام پی از همه مهم تره اونو در نظر بگیر

1 Likes

اخه مادرم اولین بچه اش 6کیلو بوده و کلا همه مون درشت و با وزن 3500به بالا بودیم اینم نگرانم میکنه چرا پس من اینجوری شدم کلی هم میخورمو اضاف کردم .ولی خب کم خونی هم دارم

عزیزم تو چند هفته باقی مونده وزنش میره بالا نگران نباش…مطمئن باش انشاءالله دنیا بیاد بالای ۳ کیلو هست

انشالله .خدا از دهنت بشنوه .بالای سه بشه خیلی خوبه

1 Likes

عزیزم یکی از دلایل وزن پایین جنین استرس و ناراحتی مادره.
قدیم مادرا خیلی ریلکس تر بودن اصلا سونو و دکتری نمیرفتن که دچار استرس شن.زندگیام که ساده تر بودن.
شمام سعی کنید استرس رو از خودتون دور کنید حتما جنین وزن میگیره.
حتی اگرم خودتون خیلی اضافه کرده باشین دلیلی نمیشه وزن جنین بره بالا

اره اگر این دکترا بذارن ادم ارامش داشته باشه.همش به مادر استرس میدن.

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.