تغییر سیکل پریود در اقدام

سلام دوستان من ۲ماه اقدام ب بارداری کردم و موفق نشدم قبلا پریودیم خیلی مرتب بود اما ماه پیش ۱۰روز عقب انداختم این ماه هم ۴روز زودتر شدم خیلی نگرانم ک دیر مامان بشم لطفاکمکم کنید

سلام منم 3ماهه اقدامم مثل شما خیلی نگرانم ولی همه میگن هر ماه فقط 25درصد امکان بارداری وجود داره استرس نداشته باش

دوستم ماه اول ک اقدام کرد شد نگرانم ک نکنه مشکلی داشته باشم

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
این جلو عقب شدن قاعدگی طبیعیه در اقدام نگران نباشید. برای اینکه زودتر نتیجه بگیرید باید استرس رو کنار بذارید
البته تا یک سال طبیعیه که باردار نشید

2 Likes

ممنون.راستی من ۲روز قبل پریودی لکه بینی دارم سوام اینه ک پریودیم از کی حساب میشه از خونریزی یا لک بینی؟

منم همین نگرانی رو دارم میگم نکنه کلا باردار نشم از طرفی هم بخاطر ی شرایطی خانواده ی همسرم متوجه شدن تو اقدامم این استرسم رو بیشتر میکنه برام دعا کنید ازشون دور بشم میبینمشون استرس میگیرم

اگر همیشه لکه بینی دارید می تونید از روز لکه بینی حساب کنید ولی در غیر این صورت باید از روز خونریزی حساب کنید

1 Likes

انشا… ک زود خبر خوب میدی عزیزم
منم مث شما اشتباه کردم زودتر به همه گفتم حالا هی میپرسن چی شدومن اذیت میشم

مرسی خانمی همچنین برای شما🌹

1 Likes

بگین شرایطش ندارم فعلا تا یک سالی بیخیال شدین

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.