تغذیه تو بارداری چقد تاثیر داره؟

بچها تغذیه تو بارداری خیلی تاثیر داره؟:pleading_face:
من هرچی بچه رو زشت میکنه از اول بارداری تا الان که بیست و دو هفتمه خوردم الانم بشدت نگرانم یوقت بچم زشت نشه خصوصا اینکه بچمم دختره بیشتر نگران هستم سلامتیش برام خیلی مهمه ولی خب به هرحال خوشگلیشم برام مهمه…حالا چون دختره بیشتر نگران شدم چیکار کنم بچها خیلی حالم گرفتست یوقت بخاطر اشتباع من بچم زشت نشه:sob::sob::sob::sob:
خیلی پشیمونم چیزا مفید و مقوی نخوردم هرچی بدرد نخور بودو همش میخوردم…:weary::weary:

5 Likes

شوخی میکنی ؟ بابا قیافه فقط ژنتیکه و بس :neutral_face:

4 Likes

ن بابا کجا شوخی میکنم:neutral_face:
تو نی نی سایت که نظرات بقیه رو خوندم بیشتر نگران شدم یوقت بچم زشت نشه بادمجون و ترشی خیارشور هله هوله زیاد خوردم یوقت بچم سیاه و زشت نشه:sob:

2 Likes

واوو چقد شبیه هستین:smiley:خدا کنه واقعا تغذیه تاثیر نداشته باشه خیلی نگرانم

2 Likes

تو بارداری مثه من چیزای مضر هم خوردین؟

1 Likes

اصلااااااااا هیچ ربطی نداره به غذا خوردن مادر ، ژنه ، هزار تا چرخ میخوره ممکن ژنایی به بچت برسه که مثلا مادربزرگ مادربزرگت اونارو داشته :joy: در این حد پیچیدست

2 Likes

خدا رحم کنه بهم:sob::sob::joy::joy::joy:

1 Likes

واقعیتش من دیگه از یه جایی به بعد اصلا دلم‌نمیگرفت فست فود بخورم خیلی بدم اومد
ویار اصله کاری من که از اول تا اخر بود لیمو ترش :heart_eyes::heart_eyes: با گووووشتتتت :joy::joy:
میوه خیلیییییییی کم خیلییییییی کم اینم دلم نمیگرفت

2 Likes

کپی برابر اصل :ok_hand::ok_hand: :joy:

2 Likes

دقیقا :joy::joy:

2 Likes

لیمو ترش میگن سیاه میکنه ولی ماشالله بچتون سفیده:heart_eyes:ی خورده خیالم راحت شد:grin::heart_eyes:

2 Likes

روزی نشد بدون لیمو ترش من ناهار یا شام بخورم :joy::joy:
خیالت راحت ژنتیکه

2 Likes

خدا کنه تاثیر آنچنانی نداشته باشه باز من بیچاره چند روزه لیمو ترش میبینم نمیخورم از ترس کلا فکرم درگیر شده

1 Likes

فقط ژنتیک تامام

1 Likes

بخور بابا الکی خودتو محروم‌ نکن حیفههههه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

تغذیه تو بارداری هیچ ربطی به زیبایی نداره فقط ژنتیک به زیبایی مربوطی

2 Likes

نه عزیزم نگران نباش،منم ترشی زیاد خوردم میگفتن بچه رو زشت میکنه ولی پسرم خیلیم بامزه و خوشگله
البته تغذیه خیلی مهمه حتما سالم بخور که هم قند و فشارت نرمال بمونه هم بچه خوشگل و سالم میشه

1 Likes

اونقدر زیاد نمیخورم در حد نرمال میخورم همونم کلی عذاب وجدان میگیرم

1 Likes

از این به بعد بشدت کمش میکنم حالا شاید در هفته ی ناخنک بزنم به چیزای مضر:face_with_head_bandage:

1 Likes

خداکنه:face_with_head_bandage:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.