تعیین نوع زایمان

سلام خانمهای گل میشه راهنمایی کنیدکسی هست زایمان طبیعی بدون دردرفته باشه اصلاراسته تآثیری داره یانه؟سزارین کسی هست بگه اذیته یانه ممنون میشم کمک کنید

2 Likes

سلام عزیزم من خودم سزارینی ام. توبارداری اول عملم خوب بود ولی دومی ن. خیلی اذیت شدم

منم سزارین بودم گلم خیلی راضی بودم‌همه چی بستگی داره به سیستم بدنته که کدامشو قبول کنه ودکترخوب هم خیلی مهمه

طبیعی بدون درد که نمیشه بلاخره درد باید بکشی فقط بستگی داره که زود بچه بدنیا بیاد یا دیرتر اگر ورزش ها رو مرتب انجام بدین زودتر زایمان میکنین و درد کمتر

من خودم زایمان سزارین شدم ولی دوتا زن داداشم و یکی از جاری هام طبیعی بودن خیلی راحت جاریم که فقط سه ساعت فکر کنم درد کشید زایمان کرد

من زایمانم طبیعی بود سخت بود بعد زایمان بهتر بود حداقل از لحاظ شکم جم و جورتر از سزارینیا بودم،دوستمم طبیعی زایمان کرده بود میگفت خیلی راحت بوده،بنظرم به بدن شخص افتاده زایمان راحت یا سخت،نه به طبیعی یا سزارین شدن

من سزارین بودم اصلا اذیت نشدم تو ریکاوری ک بی حس بودم شکممو فشار دادن پمپ دردم داشتم

فکر کنم دکتر خیلی تاثیر داره

1 Likes

من سزارین بودم زایمانم عالی بود خیلی خیلی از زایمانم راضی هستم. درد بعدش با دارو کنترل شده بود. بعد زایمانم شیر داشتم و وزنم تا ۴۰ روز به قبل بارداریم برگشت و شکمم بعد ۱۰ روز کامل جمع شد. همه چیز برای زایمان به بدن فرد بستگی داره نمیشه یه نسخه برای همه پیچید.

2 Likes

سلام دوستهای گلم ازهمه تون ممنونم که جواب دادین من پریودی های پردردی داشتم واسه همین میدونم زایمانمم سخته مشهدمیشینیم کسی واسه سزارین اینجا رو بلدنیست اسم دکترخوب روبده

خواهرشوهرم اصلا نمیفهمه کی پریود میشه زایمانم طبیعیه رفت

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.