تعیین روز تخمک گذاری

سلام بچه ها
من همیشه پریودم منظو بود و هرماه 10هم میشدم که اگه درست حساب کرده باشم میشه طول دورش 32 روزه
این دو ماه اخیر نا منظم شد و یکبار15 اردیبهشت 26 اردیبهشت(این دوتا بخاطر قرص بوده) و 30خرداد پریود شدم الان باید طول دوره رو چجوری حساب کنم اینجوری خیلی دقیق در نمیاد برای روز تخمک گذاری اولین روز آخرین قائدگی رو بزنم با 32 روزه درسته؟

سلام عزیزم
از ماشین حساب قاعدگی نامنظم استفاده کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

عزیزم این اواخر رو میزنم واسه طول دوره خیلی نامنظم بوده از 13 هم تا 23وم بازه میده روز خاصی هم مشخص نمیکنه منظورم اینه برای طول دوره همون همیشگی خودمو بزنم یعنی 32 روز درسته ؟

عزیزم این اواخر رو میزنم واسه طول دوره خیلی نامنظم بوده از 13 هم تا 23وم بازه میده روز خاصی هم مشخص نمیکنه منظورم اینه برای طول دوره همون همیشگی خودمو بزنم یعنی 32 روز درسته ؟

در این بازه ده روزه ای که داده بهتره از کیت استفاده کنید و یک روز در میون نزدیکی انجام بدید

آها متوجه شدم چی شد ممنون :heart::heart::heart:

خواهش می کنم عزیزم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.