تعیین روز تخمک گذاری بعد از مصرف قرص اورژانسی

سلام من توی پست قبلی درمورد قرص اورژانسی که خورده بودم گذاشتم.و حالا من دومین پریود بعد از مصرف قرص دارم.وحالا میخوام روز تخمکگذاریمو مشخص کنم توی یه دفتر همه ی تعداد روزایی که میشدم رو زدم وحالا از طریق ابزار تعیین روز تخمک گذاری همین برنامه روزهای،26،28،31،روز رو حساب کردم و اولین پریود بعد از مصرف همین قرصو حساب نکردم ولی دومیشو حساب کردم.که با پریود قبل از مصرف قرص تا دومین پریود بعد از مصرف قرص رو هم 31روز شد.همشون رو حساب کردم روی دفترم مشخص کردم.و تعداد روزای تکراری رو هم مشخص کردم.حالا بنظرتون توی همون روزهای احتمالی که پیش بینی کردم طبق برنامه من تخمکگذاری میکنم؟؟و اینکه آیا این روشی که من انجام دادم درسته؟؟:thinking::roll_eyes:

گلم قرص اورژانسی نظم پریود رو بهم میریزه منکه تا سه چهار ماه منظم نشدم
ولی این معنیش این نیست که تخمک گذاری نمیشه.شما هم از ماشین حساب استفاده کن هم علائم تخمک گذاری رو دقت کن همون یک هفته ده روز نزدیکی داشته باش.قسمت باشه جواب میگیری انشاءالله

1 Likes

بنظرم از کیت استفاده کن تا دقیق تر بتونی تشخیص بدی

1 Likes

مرسی عزیزم نیازی به کیت نیست من الآن 5ماهه باردارم طبق محاسباتم باردار شدم

منظم بودین؟
چجوری حساب کردین؟

1 Likes

من تازه دیدم ک گپ آبان بوده

من 26روزه میشدم یه قرص اشتباهی میخورم یه خون ریزی18روزه داشتم یکی هم13روزه بعد از خونریزی 13روزه محاسبه کردم چند دوره قبل رو بعد هروقت ترشح داشتم و اطراف واژنم گرم میشد میفهمیدم نزدیک تخمگذاری هستم و اون روز هایی که محاسبه کردم اقدام کردم جنسیتش هم پسره

ممکنه کسی بعداز پریودی اقدام کنه بچش پسربشه؟

بله عزیزم امکانش هست

چه جالب. من نامنظمم واسه همین نمیتونم تشخیص بدم تخمک گذاریمو

من دیروز پریودیم تموم شد خواستم امشب اقدام کنم اخه شوهرم فردا میره دوماه دیگه میاد.خیلی پسردوست دارم چون برادرندارم چندتا خواهریم.میشه امشب اقدام کنم.گرمی هم زیاد خوردم

عزیزم فکر کردم قبلا اقدام کردی. اگه خیلی برات پسر داشتن مهمه احتیاط کنی بهتره. کسایی بودن ک گرمی هم خوردن ولی دختر گیرشون اومده. طبعتون خیلی مهمه رژیم غذایی و روز تخمک گذاری اقدام کنید. در نهایت جنسیت هیچ پژوهشی ثابت نکرده ک ۱۰۰ در ۱۰۰ بشه تعیین کرد جز تو روشی ک لقاح آزمایشگاه هست

من باید ۱فروردین میشدم.اون روز فقط یه لکه بود.یه هفته بعدش با تاخیرپریودشدم کامل.که دیروز تموم شد.امروز طبق روز یک فروردین تاریخ تخمک گذاریم هست من گفتم چون دیرترشدم بیخیال شم اما امروز بااینکه دیروز پریودیم تموم شد ترشح بی رنگ مثل روزهای تخمک گذاریم دیدم

اینجوری نمیشه گفت از رو ترشح امکان نداره یک روز بعد پریود تخمک گذاری باشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.