تعیین جنسیت در هفته ی یازدهم با توجه به چه علائمی

چطور در هفته ۱۱ بارداری سونوگرافی تعیین جنسیت میکنه با توجه به اینکه هفته ۱۱ هنوز اندام های جنسی به طور کامل تشکیل نشده

خب عزیزم ، دقیق نیست دیگه ، بیشتر شبیه احتمال دادنه ، من بارداری اولم هفته ی دوازدهم تشخیص پسر دادن پسر هم شد

خب چطور نسبت به چه چیزهایی احتمال پسر یا دختر میدن

یه سری عوامل هست تو سونوگرافی ک از روی اون تشخیص میدن البته با احتمال

1 Likes

از روی برامدگی های الت تناسلی و نحوه ی قرار گرفتنش فکر کنم ، تو اینترنت سرچ کنی بیشتر متوجه میشی عزیزم

اگه اجازه بدین من عنوان سوالتون رو کوتاه تر کنم تا بقیه بهتر متوجه بشن

منم هفته 13گفت دختره ولی حالا نمیدونم درست گفته یا نه فعلا تا سونوی 17هفته باید صبر کنم
کسی هست تا حالا اشتباه شده باشه یا کلا هفته 13بگه درست میشه

مثلا چی بنویسی

من شنیدم بعضی ها میگن اشتباه شده

من دیدم اشتباه هم گفته باشن ، دوستم تا ماه هفتم سونو میگفت دختر ، بنده خدا اخرش دچار زایمان زودرس شد در ماه هشتم بچه ش بدنیا اومد پسر بود

اهان سونوگرافیست من گفت تا حالا شبیه دختره

2 Likes

برای اون که دیگه نوبر بوده تا ۷ ماهگی بیشتر میگن جفت قدامی اشتباه میشه

1 Likes

بیشتر پسر ها رو اشتباه میگن

1 Likes

اره والا ، خیلی تعجب برانگیزبود

1 Likes

چرا پسرها

1 Likes

چون اولش دخترو پسر خیلی شبیه هم میشه اشتباه میکنن

1 Likes

ولی بچه اولم تو ۱۱ هفتگی زد تو خال و درست گفت

2 Likes

الان بچه دومتونو چی گفتن؟؟

1 Likes

من شنیدم از رحم از تخمدان از استخوان ستون فقرات تعیین جنسیت میکنن نه از اندام جنسی

1 Likes

اگر جنین به پهلوی راست باشد و برآمدگی به صورت موازی با ستون فقرات باشد جنسیت آن دختر است. نشانه های زیادی برای پیش بینی جنسیت جنین وجود دارد. جنسیت جنین از هفته سیزدهم بارداری قابل پیش بینی است. پیش از آن، حجم مایع آمونیاک تشخیص جنسیت جنین را سخت می کند و پس از آن، جنین به قدر زیادی تاب خورده است و آلت تناسلی به سختی دیده می شود.

خلاصه تفاوت جنین دختر و پسر

جنین برآمدگی کوچکی بین پاها دارد که برای پسرها، آلت تناسلی مردانه و کیسه بیضه و برای دخترها، لبیا می باشد. برآمدگی پسر زاویه ای بیشتر از سی درجه دارد و برآمدگی دختر به صورت خطوط موازی با بدن است.

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.