تعیین جنسیت جنین

سلام من آمپول اچ سی جی زدم ساعت ۱۲ ظهر و همون شبی که آمپول آزاد سازی تخمک زدم با فرداش و پس فرداش اقدام کردم چند درصد احتمال اینکه بچه من پسر باشه وجود داره

سلام عزیزم در حالت عادی احتمال پسر دار شدن 50 درصده ولی وقتی شما برای تعیین جنسیت نزدیکی می کنید این احتمال به 70 80 درصد میرسه یعنی 20 تا 30 درصد احتمال رو افزایش میده. یادتون باشه که احتمال باردار شدن تون کاهش پیدا می کنه چون تعداد نزدیکی تون کم تره. یعنی کمتر از 25 درصد

1 Likes

سلام عزیزم من الان باردار شدم احتمال ۸۰ درصد وجود داره که جنسیت جنین پسر بشه

چند هفته هستین؟

1 Likes

امروز ۶ هفته و ۳ روز هستم

مبارک باشه :rose:
انشالا هر چی هست سالم باشه

1 Likes

ممنونم من یک دختر دارم چقدر احتمال میدید که درست اقدام کردم و فرزندم پسر بشه

عرض کردم 70 درصد احتمال داره

1 Likes

ممنونم

1 Likes

سلام اینکه 3 شب پشت سر هم اقدام کردن تاثیری روی ضعیف شدن اسپرم نداره؟اخه میگن حداقل باید یک روز در میان باشه تا اسپرم ضعیف نشه.اخه دقیقا منم شرایط ایشون رو دارم و میخوام اگه مشکلی نداره منم همینکار رو بکنم چون منم یه دختر دارم و اقدامم با آمپول hcg زدم برای آزاد سازی و تعین جنسیت و شب تزریق اقدام کردم حالا موندم فرداشب و پسفردا هم انجام بدم یا نه؟

آمپول hcg برا چه كسايى تجويز ميشه يعنى هركى پسر بخواد ميتونه بزنه :thinking:

خیر عزیزم
این آمپول برای آزاد شدن تخمک تجویز میشه و باید زیر نظر پزشک باشه

سلام عزیزم
بله بهتره یک شب درمیون باشه اما برای پسردار شدن باید فقط دو شب پشت سر هم نزدیکی کنید یکی 12 ساعت بعد از زدن آمپول یا مثبت شدن کیت تخمک گذاری، یکی هم 24 ساعت بعد از نزدیکی اول

دقیقا همینکار رو کردم.نمیخواستم امپول اچ سی جی رو بزنم دکتر گفت بزن بخاطر تعین جنسیت.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.