تعیین جنسیت به روش قدیمی

دوستان کسی بوده اینجا ب روش قدیمی مثل چاقو قیچی بچه اش درست دراومده باشه مادرشوهرم همش گیر داده

چرا کسی جواب نداد😢

چه مدلى هست ؟؟
خب انجام بده ببين چى در مياد

من انجام دادم پسردراومد،ولی ان تی گفت احتمالادخمله،براخواهرمم انجام دادیم پسرشد،ولی بچه اش دختره

چاقو وقیچی ومیزاری توظرفی روشوباکهنه میپوشونن،میزارن جلوزن باردار اگه دستشوروقیچی گذاشت یعنی دخمله اگه روچاقوپسره

1 Likes

یا خیاط میشه یا قصاب :joy::joy::joy:

4 Likes

مرسی دلارام… خیلی خوب بود :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

وای،آره :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

فدات :joy:

1 Likes

خاله من واسم انجام داد
من چاقو برداشتم اما بچم دختر بود :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:
اینا خل بازیه

1 Likes

:sweat_smile::joy::joy::joy::joy::joy:

اینا خرافاته که قدیمی ها خیلی درگیرشن ، اما در کل به هرچیزی انسان باور داشته باشه براش پیش میاد

تو مازندران رسمه مثلا رو سر زن باردار یه کوچولو نمک میریزن بدون اینکه خودش بفهمه
اگه به موهاش دست کشید بچش دختره
اگه به صورتش دست کشید پسره
مام رو دخترخالم انجام میدادیم همش به صورتش دست میکشید ولی بچش دختر شد :joy::joy::joy::joy:

5 Likes

اینجا هم همین کارو هم چاقو قیچی رو انجام میدن :joy:
ولی به قولا همش جنبه فان داره

آره خیلی باحاله

طرف ما میان یواشکی رو سر زن باردار نمک میریزن میگن اگه دست به پیشانی و ابروهاش کشید دختره و اگه دست به دهن و بینی کشید پسره .رو سر من ریختن من دست رو موهام کشیدم البته خودم خبر نداشتما ناخوداگاه تا میریختن دست می کشیدم .

1 Likes

عه عاره من اینو شنیدم ولی اینم شنیدم که خیلی کم درست درمیاد… :joy::joy::joy:

اره بابا.طرف ما دیگه با کله گوسفند یا کهره یا بز فرقی نداره فقط کله باشه جنسیت رو تعیین میکنن مثلا به نیت یه زن باردار کله رو از وسط دهنش نصف میکنن دوتا استخون از کناراش میزنه بیرون اگه رو استخونا گوشت باشه میگن دختره اگه نباشه میگن پسره .واسه من اینم انجام دادن گفتن دختره :sweat_smile:

3 Likes

حالا طرف ما همه بهم میگن دختر دار میشی ولی سونو ان تی گفت قابل تشخیص نیست ولی از رو تجربه گفت به پسر میخوره .ولی کفت هیچی نخر چون معلوم نیست اصلا

1 Likes

یا ابرفرز… :scream: خدابیامرزه پدر کفار غربی رو که سونوگرافی رو اختراع کردن… اون حیوونای بیچاره چه گناهی کردن دهنشون جر بخوره :no_mouth: خو یکم صبر کنن مشخص میشه دیگه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.