تعیین جنسیت با جوش شیرین

یه روز کف کرد چن روز بعد نه یعنی چی
راهنمایی کنیدلطفا هفته ششم هستم

2 Likes

کاملا چرته
من انجام میدادم ببینم باردارم یا نه همش منفی میشد ولی باردار بودم

2 Likes

من چنروزپیش انجام دادم کلی کف کرد اما امروز انجام دادم تغییری نکرد

1 Likes

هفته چندمتونه علائم داشتید

2 Likes

زوده عزیزم من خودم تهوع و علائمم هفته نهم اینا شروع شد

2 Likes

الان هفته چندم هستیدجنسیتش چیه نینی

2 Likes

من خودم یه دختر ناز دارم دوست دارم این پسر باشه

2 Likes

۱۶ هفته و یه روز
پسر

2 Likes

آخی عزیزم بسلامتی …میشه ازعلائمت بگی

2 Likes

من خشکی بینی و زبونم پدرم را در اورد که امیدوارم هیچ کس اینو نداشته باش هیچی روم تاثیر نداره دستگاه بخور خوردن زیاد مایعات هیچی اسیر شدم
بقیه علایم مثل تهوع قابل تحمل بود برام سخت نبود الان تو ماه ۴ سردرد دارم که باز در مقابل خشکی اصلا چیزی نیست
یبوست گرفته بودم که صبح ها نماز صبح پا میشم ناشتا تا انجیر خشک میندازم تو آب بعداز چند دقیقه میخورم زیتون میخورم که خوبم الان هر روز انجیر و زیتون میخورم
یه ماه قرص تهوع هر روز میخوردم

1 Likes

آخه میگن تهوع برای ویار دختره واقعا آدم سر درگم میشه

2 Likes

چه ربطی داره
من تهوع زیاد نبود
کلا به مادرم رفتم ارثیه ولی خب بهر صورت داشتم یه کم

3 Likes

جزصبر کردن راهی ندارم ممنون ازراهنماییت گلم

2 Likes

من 11مهر اولی روزآخرین پری بود دکترمیگه هشت هفته هستم رفتم سونو گفت شش هفته ای کم کاری تیروئددارم میگن شاید ازاونه رشد نداره

1 Likes

سلام عزیزم خوش اومدی
یکی دو هفته طبیعیه نگران نباش
ولی تیروئیدتو جدی بگیر

1 Likes

من جوش شیرینو نمیدونم ولی با سوزن انجام دادم درست بود برام:see_no_evil: رنگ سوزن تغییر نکرد پسره بچم

2 Likes

چطورانجام دادید

ی سوزن نو و تمیز رو بنداز تو ادرار صبح روز بعد نگاهش کن اگ تغییر نکرد پسر اگ سیاه شد دختر…جوش شیرین هم ب مقدار مساوی ادرار و جوش شیرین باید باشه روی جوش شیرین ادرارکن بعد یجا بذارش اگ مثل نوشابه توش حباب داشت و کف کرد پسر …اگ فقد کف کرد و تو ادرار حباب نداشت دختر…س روز پشت سرهم امتحان کن ک نتیجه ی درست رو بفهمی

1 Likes

نه منم تاریخ سونو با پریودم دو هفته فرق داشت

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.