تعیین جنسیت از رو چهره

من 11 هفته و 1 روز رفتم ان تی با این ک پیش بهترین سونو گراف مشهد رفتم ولی گف خیلی زود اومدی نمیتونم جنسیت بگم بهت ی هفته دیگ میومدی احتمالشو میگفتم بهت. حالا شوهرم میگه من بالا سرت بودم مانیتور و دیدم لای پاش چیزی نبود دختره:joy::joy::joy::joy:خخخ

1 Likes

:joy::joy::joy: یه مطب بزنه :joy:

واااااااای خدا از دست شوهر توووو
چقدر خندیدم دکتر نتونست حدس بزنه اون چطوری میگه لاپاش چیزی نبود:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

من الان ۳ روزه تو ۱۱ هفتگی هستم
میشه ۱۰ هفته و ۳ روز درسته؟؟؟؟

چون خودش تک بچس و تو خونوادشون دختر ندارن هی میخاد تلقین کنه دختره. دعا کنین دخمل باشه شوهرم خوشال تر شه

1 Likes

انشاالله که صحیح و سلامت و هرچی ک ته دلتون میخواد بشه

اره میگم بهش میگه من باید دکتر میشدم دکتر پاشه من میگم جنسیت چیه اون حالیش نمیشه. خخخ

2 Likes

من حسم میگه پسره بچت

1 Likes

ایشالله عزیزم همچنین واسه شما

1 Likes

یعنی 11 هفته و سه روزی؟ از 11 که بگزره مثلن بشه 11 و 1روز یا 2 روز اصلش اینه 11ت تموم شده وارد 12ی ولی اگه 10 هفته و 3 روزی میشه تو هفته ی 11

1 Likes

یکی نیس حسش بگه دختره به شوهرم نشون بدم :joy::joy::joy:

1 Likes

منم همین علائم رو دارم دختره شاید مال تو هم دختر شد :slight_smile:

من حس میکنم نی نی شما دختره :blush:

عزیزم انشالله… خداکنه بچه اولم دختر باشه ایشالله بعدی کاکل زری شه😍

1 Likes

ای جان… ی ماه دیگ میرم تعیین جنسیت اصلا صبر ندارم

1 Likes

منم اوایل حس میکردم دختره وواقعادخترشد

1 Likes

:joy:

اییی جونم توت فرنگی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

فدای فندق کوچولوت**

1 Likes

مال من ان تی دکتر حدس زد پسره و پسر شد .منم مثل شما صورتم شفاف شده و ورم نکردم اصلا از رو چهرم بارداریم مشخص نمیشه شوهرم میگه خوشکل ترت کرده .شایدم مال شما پسر باشه چون چیزایی که گفتی مثل من بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.