تعیین جنسیت از رو چهره

سلام خانمای عزیز. کسایی که تجربه بارداری دارین بیاین حدسی جنسیت فندق منو بگین ببینم به نظر شما چیه.
هفته ی سیزدهم الان. اصلا ورم نکردم صورتم لک و جوش نزده اصلا پوستم احساس میکنم شفاف ترم شده. رو شکمم خط تیره داره از سمت ناف به پایین شکمم گرده خیلی ویار شدید ندارم رنگ ادرار زرد تقریبا تیره دیگه چی بگم براتون…؟
یه دو سه نفری گفتن پسره بنظر شما چی میتونه باشه خیلی دوس دارم زود بفهمم ولی لعنتی نمیگزره هفته ها.

1 Likes

سلام عزیز
من ب این نتیجه رسیدم اکثر کسایی ک پسردار شدن تغییری انچنان تو مادر احساس نشده
ولی کسایی ک دختر باردارن حسابی تغییر میکنن
از لحاظ اندام و فرم صورت میگم

1 Likes

سلام عزیزم والا جدیدا زیاد نمیشه رو این چیزا حساب کرد :expressionless:
ولی در کل اگه مادر جذاب تر شده باشه نی نی پسره.
ولی رنگ ادرار تیره میگن دختره.
هفته چندین؟

1 Likes

شوهرم و خانوادش عاشق دخترن خودمم پر میکشه دلم واسه دختر ولی پسر باشه واسه باباش بهتره چون خیلی حساسه. الان هفته ی 13همم عزیزم

چرااااا؟
5 هفته دیگه مشخص میشه صبور باش :blush:

1 Likes

عزیزم انشاالله که صحیح و سلامته و بخاست دلت پسرم هست
انشاالله
هرچی صلاحه زندگیته هرچی خدا میخواد برات فقط صحیح و سلامت و با ابرو زندگی کنه انشاالله
دوستم هفته ۱۲ رفت مشخص شد جنسیتش:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

عزیزم منم این چیزا رو شنیدم پسر…ولی برعکس اینا رو خودم به عینه دیدم…حالا یکی دوهفته دیگه مشخص میشه
حس خودت چی میگه…به نظر من به دل مادر میوفته

بنظر منم‌به دل مادر چی بشینه وحسش چی میگه اون واقعیه

2 Likes

من سر پسرم قشنگ حس کرده بودم پسره.با اینکه اصلا جنسیت برام مهم نبود
الانم حس میکنم دختره

1 Likes

اره دقیقا منممم

اونکه اره فقط سالم و صالح بودنش برام شرط اوله ولی خب میخام باهاش حرف بزنم نمیدونم بگم دخترم بگم پسرم چی بگم بهش😂

1 Likes

خیلی حساسه میگه دختر بایدلای پر قو بزرگ شه دعواش کنی من میدونم باتو هرچی بخاد باید فراهم شه سه سوته و این جور حرفا.چاره ای نیس جز صبوری

3 Likes

ایش شوهرمنم اینجوریه دختر ندیدن تا حالا میگه نمیزارم از گل نازکتر بگی بهش .:expressionless:

1 Likes

حس ته دلممممم میگه پسره نمیدونم چرا این فکرو میکنم ولی از روزی ک فهمیدم باردارم همش این حسو دارم. ولی شوهرم میگه دختره :joy::joy:

1 Likes

عه پس شوهر من تنها نیس همه مردا اینجورین

2 Likes

ای جون پسر که داری ایشالا ی دختر خوشگل و ناز قسمتت

2 Likes

همش میخاد حسادت منو تحریک کنه چون خودمون مغازه ارایشی داریم میگه کافیه لب تر کنه هرچی لاک بخاد میارم واسش هر رژی بخاد و این حرفا منم نقطه ضعفم لاک و رژه حسودیم میشه. خخخ

آره بابا کلیم حرص میدن

منم همینطور ته دلم همش آراد صداش میکنم ولی باباش میگه دختره چرا میگی آراد بگو آوا
شما سونو ntنرفتی هنوز؟نگفت بهت جنسیتش و حدسی؟؟؟

مامان خودم سر داداش کوچیکم به حد خیلی زیادی ورم کرد و صورتش پر لک شده بود واسه همین یکم افکار تناقض داره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.