تعیین جنسیت از روی علایم

سلام مامانالطفا بگیدچه علایمی داشتیدونی نی تون چیه .یاهرکی هرتجربه ای داره.ممنونم

سلام عزیزم
از روی علائم اصلا نمیشه جنسیت رو تشخیص داد فقط با سونوگرافی امکان پذیره
هر چیزی که در این زمینه شنیدید خرافاتی بیش نیست

1 Likes

سلام من تودخترم همین40 45روزه شدناشتاازخواب پریدم وگلاب به روت بالا اوردم طاقت گرمارونداشتم تا3یا4ماهگی حال خوبی نداشتم تنل وخابالو بودم ازاول 3ماهگی ورم کردم خصوصا صورت خیلی خوشگل شدم ترشی روفقط میخوردم هرچی غذامیخوردم سیرنمیشدم همش گشنم بود شکمو وپرخور لواشک وقوره انگوتادلت بخادمیخوردم تاااخر3ماهگی شکم نداشتم ویهوبزرگ شد ازمرغم بیزارشدم

اماتوپسرم حالت تهوع داشتم ولی بالانمیاوردم حالم خوب بودازاول خوابم کم شداوایل شکمم ازهمون اول گردمثل توپ اومدجلو عاشق گوشت قرمزوکباب ویارم اولش فقطرو پرتقال واب البالوبود بعد3ماهگی شروع شدالانم طمع ترشو میپسندم اماشیرینم بدم نمیاد هندونه سیب کیوی

1 Likes

تودخترم میوه هم زیادمیخوردم

من تو حاملگی ترشی زیاد میخوردم گفتن پسره شکمم پهن شده بود گفتن دختره زرنگ شده بودم گفتن پسره خوشگل شده بودم گفتن دختره به قول نیلوفر جون خرافاته همش :laughing:

3 Likes

:joy::joy::joy:اخرش کدوم شد

1 Likes

گل دختره :blush:

1 Likes

مبارکه حدس زدم از خوشگل شدن وشکم پهن منم تودخترم همینجوری شدم

1 Likes

فدات عزیزم الان چهار سالشه :blush: ایشاالله دارم میرم واسه بعدی

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.