تعین جنسیت

سلام من هفته نهم بارداری هستم خیلی حالت تهوع دارم از شوهرم بدم میاد کمر درد وشکم درد نمیزاره بخوابم خیلی گرمم میشه نفس تنگی دارم سنگین شدم همش خابم میاد مزاجم به ترشه و همش زرداب بالا میارم دهنم بعد از استفراغ تلخ میشه

وهمچنین میخواستم بدونم هفته ۱۱ تا ۱۳ که میگن برای غربالگری احتمال میدن جنسیت چیه درسته تو کدوم هفته دقیق تره

سلام عزیزم چقد شرایطت سخته ایشالا حالت بهتر شه
احتمال داره که تو غربالگری جنسیتو بگن ولی ۱۱ هفته زوده ۱۲ هفته و چن روز برو من خودمم تو ۱۲ هفته و ۵ روز رفتم گفت پسره و درست بود

فقط رفتی واسه غربالگری یه چیز شیرین بخور تا بچه قشنگ تکون بخوره جنسیتش مشخص شه اگه پسر باشه احتمال زیاد تشخیص میدن ولی بگه دختر ممکنه اشتباه کرده باشه

خیلی دوست دارم پسر بشه علاعم شما توی بارداری وقتی پسر داشتی چی بود

عزیزم بچه های این دوره زمونه اصلا قابل پیش بینی نیستن:smile::smile:
به منم میگفتن حالتات مثل پسرهاست. ولی توی سونو گفتن دختره. درکل برای سلامتی و عاقبت بخیریش دعا کن

اون که ۱۰۰ درصد ولی خب پسر بیشتر به دردم میخوره خانواده شوهرم پسر دوستن اگر دختر بشه مشگل ساز میشه

توکل بر خدا. انشاءلله هرچی دوست داری نصیب بشه😍

برای حالت تهوع و سوزش مهده قرصی یا راه حلی هست که خوب باشه چون واقعا خیلی حالم بده سنم کمه میترسم اتفاقی برای جنین بیوفته خودمم خیلی بدنم ضعیفه

میگن یه ازمایشی هست به نام pgtmbاز هفته هفتم به بهد تا ۷۰ درصد جنسیتو دقیق میگه ولی قیمتش بالاست تا سقف۶۰۰ هزار هست شما اطلاعی نداری از اون ازمایش که خوب هست یا نه

نه اطلاعی ندارم. ولی به نظرم پولتو پس اندازکنی بهتره😄 توی این وضعیت اقتصادی. من که اصلا حاضر نیستم هزینه اینجوری بدم

دراین مورد از یکی از دوستام سوال میپرسم. خبر میدم

شمابااین همه سوال و این حال بد باید بری دکتر چک بشی
قرص تقویتی و قرص معده و سونو هم خود دکتر ب موقع بهت میده‌
انقدرم استرس نداشته باش
سمه برابچه

2 Likes

اصلا از رو علائم نمیشه گفت بچه دختره یا پسر. دوسه هفته صبر کن برو سونو ایشالا مشخص میشه
تهران زندگی میکنی؟

عزیزم . در این مورد از یه نفر پرسیدم. متاسفانه اطلاعاتی نداشت. شرمنده

سلام گلم از تب بدنت و تنگی نفست احساس میکنم بچه ات پسره .باز انشالله هرچی که هست خدا حافظش باشه

1 Likes

اينكه گفتي نفس تنگي داري و گرمته احتمالا بچه ات پسره عزيزم

گلم اگه این آزمایش پرهزینه رودادی وفهمیدی بچه دختره اون موقه میخای دخترت وسقط کنی؟؟؟؟؟

من گرمم نبود اما هفته های اول نفس تنگی داشتم :thinking:

1 Likes

من با گرمات کاری ندارم با تب بدنت که دمای بدنت میره بالا گفتم. چون تب بدن مادر دختر سرد هست پسر گرم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.