تعيين جنسيت در هفته 16

سلام صب بخير خانوما
الان ١٦هفته و ٤ روزمه
به نظر شما چن روز ديگه برم واسه سنو تعيين جنسيت
خودم ميخوام شنبه برم

1 Likes

بهترین زمان سونو تعیین جنسیت بین هفته ۱۸ تا ۲۰ هست

وقت خوبیه

بنظرم مننظربمون یه هفته دیگه هم سونوآنومالی بده هم جنسیت ومیفهمی سونوگرافی پشت سرهم ضررداره

1 Likes

نذار تا هفته 18بزار هفته 17برو 18خیلی دیره بهت. گیر میدن میگن چرا دیر اومدی

سلام عزیزم سونو با فاصله کم اصلا برای جنین خوب نیست،بهتره تا سونو آنومالی صبر کنین،این سونو رو حتما باید انجام بدین برای جنسیت هم جوابش قطعی تره،سونو آنومالی رو بین 18 تا 20هفتگی مینویسن،اغلب 18 هفتگی دکتر تجویز میکنه،موقعی هم که رفتین سونو خوراکی های شیرین بخورین تا خوب بچرخه و تشخیصش راحت باشه :blush:

2 Likes

براجنسیت گیرنمیدن

2 Likes

من ۱۶ هفته رو تموم کردم موندم یهو واسه اونومالی برم هفته دیگه میشه برم تو ۱۸ هفته باید برم تو هم چهار پنج روز وایسا ۱۷ تموم شد برو

1 Likes

کی گفته گیر میدن من خودم ۱۸هفته۱ روز رفتم گیر ندادن

1 Likes

بابا اینجا دور از پدرمون پدرمونو در میارن میگن دیر میشه بچع بزرگ میشه چیزی زیاد مشخص نمیشه حتی خوده دکتر هم گیر میده میگه چرا 18هفته هستی میای تا سونو و آزمایش بنویسم قبلش باید میومدی طوری شد که من صبح رفتم پیش دکتر تا عصری سونو و آزمایشم ردیف شد

سلام بهداشت منو واسه دو ماهگی،نفرستاد،سنو گفت ۱۸هفته ای میفرستم غربالگری رو هم نمیدونم برم یا نه فامیل نیستیم که

عزیز براجنسیت اشکالی نداره

هم واسه انومالی هم واسه تعیین جنسیت از۱۸تا۲۰هفتگی بهترین زمانه

1 Likes

سونوی اول شما سونوی اکو قلب جنینه بعد از اون
غربالگری به فامیل بودن خیلی مربوط نیست بهتره حداقل اولین غربالگری رو انجام بدید تا از سلامت جنین مطمئن بشید

میگم این تاریخ زایمانتون طبق کدوم سونو گرافی بود؟؟

تاریخ زایمان شما واسه دخترتون طبق کدوم سونو گرافی بود؟؟؟

سونوان تی

1 Likes

آرزو ؟؟؟

1 Likes

مرسی عزیزم… راستی دختر خوشگلت به دنیا اومد؟؟؟

1 Likes

جانم ؟؟؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.