تعيين جنسيتي ها

سلام من هفت ماهه ازدواج كردم از اول جلوگيري نداشتم فقط روز تخمك گذاري اقدام ميكردم هنوز نتيجه نگرفتم كسي هست كه بچه اولش رو تعيين جنسيت انجام داده نتيجه گرفته باشه ؟

عزیزم بچه اولته سخت نگیر :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:همه چیوبسپاربخدا خداایشالابهترینهاروبرات درست میکنه.مهم سلامتی بچه هست.ولی خیلی ها این کارم میکنن کانال های تعیین جنسیت توتلگرام زیاده

2 Likes

اره عزيزم ولي چكار كنم هم خانوادم پسر دوستن هم شوهرم من كوتاه بيام شوهرم هم كوتاه نمياد ميگه عجله نكن ولي من از دارو دكتر رفتنا خستم شد :tired_face::heart::kiss:

1 Likes

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
برای دوا دکتر کردن که خیلی زوده عزیزم
شما تازه ازدواج کردین باید یکم فرصت بدید تا هورمون های بدن تون با زندگی جدید خودشونو وفق بدن و تنظیم بشن بعد که همه چیز مرتب بود شروع کنید برای اقدام
پلی کیستیک دارید مگه؟ که دوا دکتر می کنید؟

2 Likes

مرسي قربونت نه ولي ديروز رفتم سونو بم گفت يه كيست فانكشنال داري خيلي هم كوچيكه مانع بارداري هم نميشه ولي ميرم دكتر واسه تعيين جنسيت و اين چيزا برنامه غذايي هم داره

1 Likes

من قبل ازتخمک گذاری اقدام کردم کلسیم هم زیادمصرف کردم وسعی کردم سدیم روکمترمصرف کنم .تاالان که گفتن دختره

2 Likes

اره عزيزم قبل تخمك گذاري منم شنيدم دختر ميشه واسه پسر بايد خود روز تخمك گذاري باشه سديم پتاسيم رو بيشتر استفاده كنيم

2 Likes

درسته.موادغذایی گرمم تاثیرداره

2 Likes

اره فدات شما بچه اولتونه ؟

1 Likes

بله عزیزم

2 Likes

به سلامتي ان شاءالله :heart_eyes:

1 Likes

سلامت باشی گلم.انشاءالله نی نی خودت😍

2 Likes

فداتشم ان شاءالله :kiss::kiss::kiss::kiss:

1 Likes

منم بچه اولمه و میخوام پسر شه، چکارا میکنی به منم بگو

2 Likes

البته من و همسرم الان سه ماهه اصلا لبنیات نخوردیم، هرروز دانه فلفل میخوریم دوتا، گرمیجات و عسل میخوریم.

1 Likes

بايد تست تخمك گذاري بخري از داروخونه اولين كار بعد از پاك شدنت هر روز تست بذاري ساعت چهار

1 Likes

اره خوب ميكني عزيزم منم همينكارا رو ميكنم

1 Likes

البته ببین شما هفت ماهه داری این رژیم رو رعایت میکنی و این یکم بده، رژیمهای تعیین جنسیت مباید بیشتر از 6 ماه طول بکشه، چون مثلا کلسیم بدنت الان حسابی اومده پایین و این برای بارداری و بچت بده

1 Likes

نه من يكي دو ماه رژيم رو قط كردم كمو بيش هم مصرف ميكنم ولي نه زياد

1 Likes

اونم خریدم، ولی ببین، یه مامی بود توی همین سایت، اسمش مامان غزل و علیرضا بود، برو داستانشو بخون،متئجه میشی که اینکارا در برابر اراده ی خدا یک درصد هم ارزش نداره،منم مثل تو خیلی دلم پسر میخواست،از روزی که دیدم چه بلایی سر این بنده خدا اومد، سعی کردم خودمو برای هر دوجنس اماده کنم که تو ذوقم نخوره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.