تعصب بیجا بدتره یا بی غیرتی و روشنفکری زیاد؟

بعضی شوهرا همه چی آدمو کنترل میکنن از گوشی گرفته تا نگاه و رفت و آمد و خنده…بعضیا توی جمع شوخی آنچنانی میکنن و براشون مهم نیس کجا و با کی میری و…به نظرتون کدوم بدتره؟

5 Likes

بیغیرتی و روشن فکری بدتره. در کل تعادل خوبه . گ

7 Likes

هرچیزی تعادلش خوبه

6 Likes

زیادیش واقعا بده.که تازگیام زیاد دیده میشه

من همسرم ب قدری حساسه ک وقتی میریم بیرون میگه یه تارموت بیرون نباشه کلاخیلی بیش ازحدهم غیرتیه من همسرم لرهست میگن لرهاخیلی روناموسشون حساسن بیش ازحدخونوادش خوبنا یه داداش دیگه هم داره اونم مثل خودشه :grin:

6 Likes

تعصب بیجا خیلی خیلی بدتر

6 Likes

اصلا دوست ندارم همچین تحت نظر باشم

1 Likes

هرچیزی درحداعتدال عالیه.

3 Likes

بیجا آره.به قول معروف گیر اونم از نوع سه پیچ.واویلاس

1 Likes

بنظرمن هیچ کدوم,نه افراط خوبه ن تفریط ,خوب اینه که شوهرت همراه وهمدلت باشه وهمچنین ماخانم ها واعتماد بهم داشته باشیم

2 Likes

تعادل :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 Likes

نه تحت نظرنیستم من اذیتم نمیکنه فقط میگه اونجورک من میخوام باش نمیخوام کسی نگاچپ کنه بهت

2 Likes

اسم بی غیرتی و روشنفکری رو باهم نیارید .با هم فرق دارن. این بی قیدیه که بعضیا هیچ گونه حساسیتیه روی ناموسشون ندارن . وقتی ادم کسیو دوست داره نسبت بهش غیرتی میشه .اینا فقط ادعای روشن فکری میکنن

4 Likes

خب چون دوستت داره وگرنه میتونست بی تفاوت باشه . که با هر پوششی بگردی و هر کسی نگات کنه

5 Likes

افرین :ok_hand:

1 Likes

اگه قرار باشه بین بد و بدتر انتخاب کنم
تعصبو انتخاب میکنم
چون بی غیرتی تااون حدو نمیتونم تحمل کنم!!

3 Likes

اره منم دوس دارم این اخلاقشوولی خب من یکم سختمه اونجورک تومجردی میگشتم وبزارم کنارواونجورک اون میگه بگردم تیپم تومجردی جلف نبوده عادی میگشتم ولی خب ازنظراون تیپ قبلیم جلف بود😐خوشش نمیادتواین زمونه ک همه دخترامانتوجلوبازمیپوشن شوهرم ب شدت متنفره مامانشم میگه بزاربپوشه همه میپوشن میگه نه من خو‌شم نمیادیه بارانقدلج کردم باهاش سریه مانتوجلوباز ک مانتوروجردادگفت حالااگه میتونی بپوش… هیچی دیگه دستمال اشپزخونش کردم😑

1 Likes

یعنی هرکی که بدحجابه شوهرش دوسش نداره؟این اصلا تو کتم نمیره.من خیلیارودیدم که شوهره واقعاعاشقشه خانومه حجاب نداره

2 Likes

قرار نیست همه هرچی بپوشن شمام مث بقیه بشی . منم شوهرم از جلو باز بدش میاد . من خودم اومدم یه زیر مانتویی تا رو زانوم گرفتم روسری قواره بزرگم میپوشم دیگه مانتوهام جلوبازه شوهرمم کاری نداره دیگه میگه خوبه

2 Likes

باهات موافقم.پوشش اصلا نه ملاک خوب و بد بودنه نه ملاک پسندیده شدن همگانی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.