تعدیل نیرو

سلام، کیا به خاطر اوضاع فعلی کارشون رو از دست دادن؟ خدا کمکتون کنه واقعا… کسی رو می‌شناسید اینجوری شده باشه؟ یهو یادشون افتادم :worried:

هر دم ازین باغ بری می رسد :woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

1 Likes

تو تعدیل شدی؟

نه عزیزم

خداروشکر، خیلی ها شدن

1 Likes

من که کلن بیکارم .از شیراز اومدم اصفهان که مثلن سهر صنعتیه کار توش زیاده ولی کو کار

1 Likes

حتی اگه ڪارکنن ولی نمیتونه ازمخارج روز مره بربیاداونم فقط براشکم،آخه به کی بگی کیلوگوجه هفت تومنه

آخی :open_mouth:

آره واقعا

بخدا نصف عمرمم درس خوندم.اگه همون موقع بجا درس خوندن رفته بودم سر زندگی الان نمیخاست زور بزنی تا بچه دار بشی

1 Likes

همسر من

:sob::sob::sob::sob::sob::sob:

الان کار نیست ما که هرجا رفتیم گفتن با لیسانس اومدی برو فوقشو بگیر بد بیا بگو کار میخوام حالبه جالبه یکی از فامیلامون با فوق رفته به اون دیگه گفتن با فوق اومدی برو دکتراتو بگیر بد بیا :neutral_face:

1 Likes

من ۳ساله فوق شیمی آلی دارم ولی کو کار چه فایده فقط عمرمو گذاشتم

1 Likes

انشاالله خیرنبینه این دولت ڪثیف

میگن توکشورهای خارجه بخاطراین موفق هستن چون تنهامشغول یه کارمیشن تاحق بقیه ضایه نشه،ولی توملت ماطرف چهارپنج تادرآمدازجاهای مختلف داره

از بی صحابیه مملکته دیگه

1 Likes

آره واقعا طرف بازنشسته شده حقوق بازنشتگیشو میگیره ولی بازم میره سر همون کارو یه حقوق جدا هم میگیره علاوه بر بازنشتگی .خوب این انصافه چرا نمیزارن بجاش یه جون بره سر کار

2 Likes

آخی خیلی متاسفم :worried:

1 Likes

آره همش پارتی بازیه،درصورتی که پدرشوهرم ۲۲سال سابقه توآتش نشانی داره بعدش میسوزه ودستش شکست به زورنشوندنش توخونه،حتی هنوزبیمه وپول بازنشستگیش ندادن وحتی پسرشونزاشتن بره جاش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.