تعبیر خواب قطع شدن نصف انگشت اشاره

مال شوهرم قطع شده بود با چسب سبزی پانسمان شدی بود من از بس ترسیده بودم چشام محکم بسته بودم

شاید بارداری گلم :smiling_face_with_three_hearts: این تعبیر منه

1 Likes

ویییی چقد خوب:star_struck::kissing_heart:

1 Likes

انشالله که خیره برا رفع بلا ی صدقه بده . تعبیر رو تا جایی که می‌دونم دلیل بر غم و اندوه میشه ولی صدقه بده گلم

1 Likes

گفتم شوهرم صدقه بده ممنون:sparkling_heart::cherry_blossom:

آره گلم چون عضوی از شوهرت کم شده ورنگ سبزم حاجت رواییه :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

ای جانم :star_struck::star_struck::star_struck:خدایا مرسی

1 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:عزیزمی به خاطر خوشحالیت سه بار توحید بخون گلم :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

انشالله خیره صدقه بده خوابتو برا آب تعریف کن بریز بره

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 Likes

صدقه گفتم بده شوهرم

2 Likes

میشه ب گپ منم سر بزنید تعبیر خواب

2 Likes

ان شاء الله ک خیره عزیزم

1 Likes

عزیزم شبا کمتر بخور راحت بخابی این ک خواب نیست تودیدی فیلم سینمایی:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:⁩⁦:heart:

1 Likes

امام صادق فرزندتعبیرکرده .ابن سیرین میگه صدقه بده خواب خودت تعبیرکن بگوخوابم خوبه وی اتفاق خوب برام میفته انشاالله ک حاجت میگیری

:hushed::hushed::hushed::joy::joy::joy::joy:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.