تعبیر خواب عقد در قبرستان

سلام دوستان عزیزم
اقاجون من چهارماهه فوت شده من خواب دیدم مراسم عقد گرفتم جشن گرفتن برام ولی توقبرستونی که اقاجونم خاک شده اونجا مراسمم گرفتن خوشحال نبودم توخواب ولی لباس عقد پوشیده بودم ارایشگاه رفته بودم ولی خوشحال نبودم مراسمم خیلی مختصر بود جشن کامل گرفته بودن برام
میشه تعبیر کنین کمکم کنید من الان یکسالو سه ماهه نامزدم صیغه بینمون خونده شده ولی عقد نکردیم
اگه توی تعبیرش کمکم کنین ممنون میشم
یع هفته قبلش هم دخترخالم بهم گفت خواب دیده من عروسیمه اینم الان یادم اومد

2 Likes

سلام عزیزم صدقه بده خوابت خوب نیست.

3 Likes

@u595959

هر خوااااابی رو نباید گفت … صدقه بده ان شاءالله خیره

6 Likes

اره عزیزم میدونم کنجکاو تعبیرش شدم

1 Likes

مرسی

1 Likes

عزیزم خاهش میکنم ازت برو صدقه بده و دیگه هیچی نپرس،کاری ک من نکردم رو تو بکن که بلا از سر عزیزات دور باشه انشاالله ، خاب قبر و قبرستون خوب نیس، نشانه از دست دادن کسی از اقوام نزدیکه، من که اینجوری تعبیر شد ، بازم بلا دور باشه بحق این ماه مبارک گلم …

بنظر من که چون بابات تو مراسم عقدت نیس اینخواب رو دیدی عزیزم نشانه همینه و چیز دیگه ای نیست انشالله ک خیره و صدقه بده
شما پدرتون فوت شدن معلومه که ناراحتت بودید اصلا بد تعبیرش نکن:blush:خدا آقاتونو رحمت کنخ

2 Likes

صدقه دادم عزیزم :kissing_heart:

2 Likes

اره هرموقع میرم توفکرش دلم میگیره شب خوابشو میبینم

2 Likes

من چندبارم گفتم چرا اینجا میاین دنبال تعبیر خواب هرکی گفت بلده باور نکن از گوگل سرچ میکنن میگن یا هرچی که شنیدن از بزرگترا خواب روزش ،ساعتش ،حالات روحیت و خیلی چیزای دیگه توش تاثیر داره بعدم وقتی اینجا فوری میگن خوب نیست زیر دل آدم خالی میشه و ذهنش دنبال اتفاقات بده همین باعث میشه اگه تعبیر خوابتم بد نبوده یه اتفاقی بیفته همیشه بگو خیره و تمام دلتم خواست صدقه بده ولی هیچ وقت خوابت رو بد تعبیر نکن

2 Likes

انشالله که خیره گلم بهش فکر نکن

احسنت آفرین اصلا تعبیر خوابتون ودنبالش نگردید یه صدقه بدید و تمام اینجا هرچی تعبیر بشه هیچ نتیجه ای نداره جز خالی شدن دل شما ان شاء الله که خیره فکرت رو مشغول نکن چیزی نیست

2 Likes

انشالله که خیر باشه

1 Likes

مرسی عزیزم انشالله

1 Likes

انشالله عزیزم

1 Likes

الهی آمین

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.