تعبیر خواب!🧟🔮

سلام، من گاهی اوقات خواب میبینم یه جایی رو هی آب میگیره، مثلا تمام دوشا و شیرای یه حمام عمومی باز میشه و هیچ گهی نمیتونم بخورم، یا میبینم که جیش میکنم متوقف نمیشه لامصب، بلند میشم همون‌جوری به تمام در و دیوار و هیکلم جیش میکنم :rofl: تعبیرش چیه … شمام خوابای مسخرتون بنویسید تعبیر کنیم

2 Likes

با تقدیر و تشکر از ثریای نازنین بابت این گپ های قشنگش…

1 Likes

من اگه یه چیکه جیش تو مثانه ام باشه بخابم تا صبح خاب میبینم تو جاهای تاریک و داغون و پلشت دنبال دستشویی ام… :neutral_face: .هر دستشویی ام میرم یه ایراد داره…مثلا یه سری تو خوابم دستشویی که رفتم یه عالم سنگ توالت کنار هم بود هیچ دیواری بینش نداشت… :laughing: یا از درو دیوارش گح چکه میکرد :mask: این جریان هست تا با فشار مثانه بیدار شم…
گاهی هم چنان خابای تخمی تخیلی میبینم که اگه بنویسمشون میشه باهاش فیلم هالیوودی و بالیوودی درست کرد…:stuck_out_tongue:

4 Likes

هربار که از این خوابای آبو دسشویی و اینا دیدم
صد در صد مثانه م در حال ترکیدن بوده.سریع میرم دسشویی رفع میشه

3 Likes

من متعلق به همه شمام مرسی

1 Likes

وای اره منم دیدم

1 Likes

خخخ، موافقم

1 Likes

اگر به جیش کردنت ادامه بدی خودش تعبیر میشه عزیزم :joy::joy::joy::joy:

3 Likes

ماشالله واقعا میتونی همه رو ساپورت کنی؟؟؟ :wink::wink:

2 Likes

منم خواب دوش رو میبینم که یه جایی هموشون بازه منم کاری نمیتونم بکنم .من کلا از دوشای آب غرییه ها میترسم دست خودم نیست فوبیا دارم خیلی چیز مسخره ایی به نظر میرسه ولی میترسم .همیشه جایی میرم میخوام برم حموم اول یه نفرو میفرستم چک کنه و بازش کنه بعد خودم میرم .من فک میکنم دلیل خواب دیدنم اینه در مورد دوش آب که همشون بازن تو خواب و من نمیتونم کاری کنم

2 Likes

من همیشه خواب نمازمیبینم،بخصوص صبحایی که نمازم قضامیشه،توخواب هرکاری میکنم نمیتونم نمازبخونم،یاقبله ام برعکسه یاوضوندارم

1 Likes

واای من چند وقت پیش تعریف کردم که یه خواب عجیب دیده بودم که یه سینه پایین سینه هام در اومده خیلی خنده دار بود تعبیر کردم گفت دختر دار میشی .:sweat_smile:

3 Likes

من هردفعه خواب جيش و دستشويي ميبينم فردا يا تاچندروز بعدش بهم پول زياد ميرسه
خواب دزد هم زياد ميبينم اونم واسم خبر خوب ميشه فرداش

2 Likes

الان مشخص شده جنسيت ني ني تون؟

نه هنوز آزمایش ان تی که برم مشخص میشه ان شاءالله که یک هفته و خوردی مونده .این شنبه نه شنبه بعدیش نوبتمه

ان شالله سالم باشه و همون چيزى ك دوست دارين باشه

به نظر من خواب چیزی که زیاد بهش فکر می کنین می بینین یا نگرانشین
وقتی همش نگرانی نمازت قضا نشه خوابشو می بینی
یا وقتی همش از دوش میترسی (احتمالا یه فیلمی چیزی یه بار دیدی که ترس ورت داشته)

2 Likes

آره منم فکر میکنم دقیقا اینجوریه،چون منم به هرچی فکر کنم شب خوابشومیبینم

1 Likes

من بیشتر وقت ها خواب هایی که می بینم حقیقت داره وخیلی خواب تلخ بدی دوست ندارم هیچ وقت اون خواب ها ببینم چون کلا تمام سیستم بدنیم بهم میزنه

آره چون زیادبهش فکرمیکنم،مثلاآخرشب فیلم مختارودیدم خواب دیدم که سرموبریدن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.