تعبیرخواب خواهرشوهر

سلام دوستای خوبم
من دیروز متوجه شدم خواهر شوهرم بارداره خودم هم باردارم من میدونم خواهر شوهرم بارداره ولی خواهر شوهر من نمیدونه که من باردارم یعنی در واقع به هیچ کسی نگفتیم من و همسرم. من اصلا عادت ندارم خواب ببینم و اگه خواب ببینم بی دلیل نیست و حتما یه چیزی میشه
دیشب خواب دیدم همین خواهر شوهرم که بارداره خونه پدرشوهرم بودیم اومد گفت من انقدر مریضم و تا حالا دو تا سه تا سقط داشتم حالا هم مریضم و شوهرم اومده یه دونه چادر نارنجی رنگ گذاشته وسط حیاط خونه بابام که من برم بشینم روی اون چادر و مریضم و چادر هم ستونش شکست و خواهر شوهرم هم پاهاش رو به آسمون گرفته بود و چسبیده به هم حالا نمیدونم تعبیرش چیه.

2 Likes

عزیزم اصلا خودتو با خوابات اشفته نکن منم اونقدر خوابایه روح و اینا میدیم اخرشم اومدن نینبمو بردن

2 Likes

نسیم جان عزیزم من اصلاً عادت ندارم خواب ببینم و اینکه انقدر هم خدا را شکر زندگیم بعد از دور شدن از خانواده همسرم خوب شده و همسرم انقدر باهام رابطه خیلی خوبی داره که جای هیچ گونه فکر و خیالی ندارم فقط یه چیز جالب اینکه وقتی من تازه باردار شده بودم خواب دیدم یه قابلمه گذاشتم و می خواستم غذا بریزم توش برای شوهرم همین خواهر شوهرم که میگم باردار شده اومد و شروع کرد غذا خوردن توی همون قابلمه ای که شوهرم داشت توی اون غذا می خورد بعدکه تعبیرش کردم گفت که خواهر شوهرم باردار میشه و واقعاً هم همینطور شد حالا من می خوام بدونم این خوابی که دیدم یعنی چی می خوام ببینم اصلاً چیز قراره بشه جریان این چیه

2 Likes

چه جالب من داشتم گپ تورو میخوندم که تو اومدی و گپ منو خوندی :sweat_smile:

1 Likes

اره :grin::grin::grin:

1 Likes

نمیدونم عزیزم منم همش خوابایه خالمو که چند ماه پیش فوت شده بود و میدیدم و خیلی خیلی وحشتناکترشو بنظرم کلا صدقه بده فکرتو الکی درگیر نکن مثبت اندیش باش

2 Likes

کلا فکرم راحته و هیچ ناراحتیی ندارم خداروشکر
فقط دلم‌میخواد تعبیر خوابمو بدونم

1 Likes

اصلا دیگه اعتقادی نه به فال دارم نه دعا دارم نه اینده خونی دارم نه هم تعبیر خواب :blush::slightly_smiling_face::black_heart: انشالله خیره

1 Likes

آحی بچه بعدیت میبینمت که چقدر خوشحالی میای گپهای خنده و شادی میزنی ان شاالله ان شاالله

1 Likes

دیگه خیلی میترسم که نکنه باز بشه مثه این خداکنه بارداریه بعدیم بدون دردسر باشه

1 Likes

بابا چه ترسی زن دایی من اولی رو سقط کرد الان ۳تا زنده و گندشو داره اصلا اضطراب باعث میشه بدنت درست جواب نده

2 Likes

ممنون عزیزم خداکنه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.