تصمیم گرفتم کلا کات کنم😔

دوستان دوسپسرم اصالتا افغانه و بزرگ شده آلمانه
ینی از بچگیش اونجا بوده
خیلی مهربونه و دوستم داره منم دوستش دارم و اهل هر کاری نیست
ولی گاهی سر یه چیزای الکی دعوامون میشه اونم بخاطر فرهنگ متفاوتمونه بالاخره یه سری اختلافایی وجود داره
من تونستم با همه این اختلافا کنار بیام و کلا نادیده بگیرم خیلی هم جزئی ان ولی انگار اون نمیتونه اگر میتونست که الکی بحث راه نمی انداخت
الان این سه روز که قهریم کلی فکر کردم و اخرش به این نتیجه رسیدم پا بذارم رو احساسم و با عقل و منطق تصمیم بگیرم
اون نمیتونه کنار بیاد پس بهتره جدا شیم
این دفعه که برای اشتی کردن برگشت بهش میگم میخوام جدا شم میدونم برمیگرده
نظر شما چیه؟ بنظرتون کار درستی میکنم؟
اینم بگم خیییییلی دوستش دارم ولی نمیتونم با زندگیم بازی کنم
از یه طرفم میترسم بعد این تصمیم حسرتش به دلم بمونه :pensive:

1 Likes

عزیزم خانوادت مشکلی ندارن باهاش،و اینکه اون الان المانه یا ایران

المانه و خانواده م با همن موضوع که ایران نیست مشکل دارن چون میگن نمیخواییم ازمون دور باشی

1 Likes

می‌تونه بیاد ایران بخاطر تو؟؟؟
کجا آشنا شدین حالا

خب دعواهاتون سرچیه؟

عزیزم باید بدونی که توی هر رابطه ای هم اختلافای بزرگ وجود داره هم کوچیک
و این که اشتباه میکنی که رو احساساتت پا میذاری
منطق و احساس کنار هم و با هم جواب درست بهت میدن

بیاد اینجا زندگی زندگی کنه؟ نه نمیتونه
مجازی

1 Likes

چطوری آشنا شدین

چرت و پرت:joy: بگم خنده ت میگیره اصلا:joy: این داشت میگفت ابن سینا و ابوریحان بیرونی و فلان افغانن و اینا ایرانیا مشاهیر نا رو دزدیدن :roll_eyes:منم گفتم قبلا افغانستان جز ایران بوده اونم گفت معلوم نیست تو مغزتون تو مدارس چی کردن و یچقجز بدی گفت
منم گفت اصلا همه شون مال خودت الان شان و منزلتت زیاد شد؟؟ اونم گفت پیام نده:joy:

2 Likes

مجازی ولی خیلی اتفاقی شد

چند سالتونه؟

1 Likes

چندسالشه؟؟:neutral_face::neutral_face::neutral_face:

۲۰ ۲۴

من ۲۰ اون ۲۴

ببین عزیزم بنظر من قبل ازدواج همه باید مشاور برن اون میدونه ک ب درد هم‌میخورین یا نه

نمیخوام الکی انقدر راه بکشه بیاد اینجا اخرشم هیچی نشه

خب عزیزم چ بخوایین ازدواج کنین چ نه باید اون بخاطر تو بیاد خانوادش بیان با خانوادت آشنا بشین همینطوری ک نمیشه مجازی حرف بزنین مجازی هم ازدواج کنید

1 Likes

خخخ اره درسته
فعلا که مرز ها بسته است تا ببینیم چی میشه ولی زمانیکه بیان چند وقت با هم رفت و امد میکنیم تا ببینیم واقعا بدرد هم میخوریم یا نه مشاور هم میریم

آره کار درست همینه

بنظرمن این پسره تورو فقد واسه چت کردن میخواد ک حوصله ش سرنره وگرنه کسی ک دوست داشته باشه حاضره اون سر دنیا هم بخاطرت بیاد
همشم ک به بهونه های الکی دعوا راه مینذاره
خانوادتم که راضی نیستن تو بری المان
بنظرم بیخیالش شو ، با یه پس. ایرانی از فرهنگ خودمون ازدواج کنی خیلی بهتره تااینکه بخوای با فردی باشی ک حتی کامل هم نمیشناسیش
این دوستیای مجازی زود گذرن و پایانشون همه مث همه که پایدار نیست
اونم تورو بخاطر ازدواج نمیخواد اینو مطمعن باش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.