تصمیم سخت اما منطقی

سلام
بعد شش ماه تلاش و دکتر و دارو وعکس رنگی نشد که مامان بشم :pensive::pensive::pensive:
این ماه اقدام نکردم و تصمیم گرفتم چند ماه دست نگهدارم،
ولی انگار قبل اومدن نی نی باید فکر ایندش بیشتر بود و شاید خدا حکمتی توی باردار نشدنم دیده بود تا بهم بگه باید بری سریعتر و هدف اصلیت رفتن باشه
اما خیلی سخته انقد برام دردناکه که روزای اقدامم و از دست دارم میدم.ولی چاره چیه.
دعام کنید کارام سریعتر انجام بشه و برم و اونجا اقدام کنم و دیگت انقد انتظار نکشم.
دعام کنید اتفاقای خوب برام بیفته

6 Likes

من سرنوشت و قسمت رو باور دارم
حتما قسمتِ اون بچه جای دیگه رقم خورده
انشالا که هرجا میری به خوشی و سلامتی زندگی کنی و بچه دار شی

3 Likes

ان شالله هر چی خیر برات پیش بیاد عزیزم
میخوای از ایران بری ؟

1 Likes

سلام سی سی جونم خوبی؟؟
ان شالله هر تصمیمی که گرفتی بهترین نتیجه رو برات داشته باشه عزیزمن
هیچ وقت از لطف خدا مایوس نشو
من این ماه ، ماه نهم ک تو اقدامم خیلی ناراحت و مضطربم ولی امیدم به خداست
مطمئنم یه روز نگامون میکنه

1 Likes

سلام سحرجان.
خوبم اما نمیتونم حسم و بگم.داروهام و ویتامینام جلوی چشام هستن مبخوام طبق هر ماه بخورم اما یادم میفته دیگه باید دست نگه دارم.حس دوگانگی و عجیب غریبی دارم.
ایشالا این ماه جواب میگیری و حتما خبرشو بده.از ته دلم دعات کردم

مرسی عزیزم
اره گلم میخواستم بچه دار بشم و برم اما شش ماه نشد شوهرم میگه بریم اونور بعد هر جا خواستی میبرمت باردار بشی.

1 Likes

مامان روژان خدا کنه قسمت بچه ام جای خوبی باشه و حاضرم هر سختی بکشم اما بچم تو راحتی باشه.
الانم مجبورم دست نگهدارم تمرکزم و روی چیزای دیگه بزارم.
خدا همه رو دلشاد کنه و منم شاد کنه

1 Likes

قربونت برم عزیزدلم
تو هم ان شاللا به خواسته ی دلت هرچه زودتر برسی

خداروشکر،وقتی شرایط رفتن جوره چی بهتر از این.برو به سلامت عزیزم

دوستم انشاالله که هروقت صلاح خداست یه نی نی خوشگل برای تو من وایشالله همه بیاد.:blush::wink:
میشه بهم بگی برای عکس رنگی بیهوش میکنن یانه؟یا درد داره یا نه؟

1 Likes

عزیزم ان شاالله که خدا دامنتو سبز کنه و صاحب اولاد سالم و صالح بشی گلم
درخصوص عکس رنگی هم با بیهوشی انجام میدن هم بدون بیهوشی البته بعضی جاها انجام نمیدن باید بپرسی بیهوشی زیاد نیست در حد ده دقیقه اگر مشکلی نباشه مثل چسبندگی بسته بودن لوله ها درد ندار فقط لحظه ای که مواد حاجب وارد میشه میگن یه درد مثل درد پریودی داره من با بیهوشی انجام دادم بعد از به هوش اومدن یکم سمت چپم درد داشتم ولی اگر بسته باشه وچسبندگی درد هست

ممنونم.:rose::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

عزیزم امیدوارم هر جا میرید خدا همراهتون باشه
خیلی قوی باش حالا که تصمیمتون رو‌گرفتید
ناامید نشو

1 Likes

سلام عزیزم
از نظر من شما بهترین تصمیم رو گرفتین انشالا به امید خدا همه چیز به خوبی پیش بره و به زودی به هدف تون برسین.

1 Likes

سلام گلم.مرسی
من بیهوش نبود نیم ساعت قبل شیاف دادن و بعد رفتم رو تخت خوابیدم به باسن امپول زدن و با اینکخ لوله راستم کمی چسبندگی داشت اما اصلااااا دردی حس نکردم فقط تا دو روز درد خفیف سمت همون راستم داشتم که گاه و بی گاه بود.

مرسی نیلوفر جون.
برام سخته ،دلم داره درمیاد که نمیتونم اقدام کنم ولی باید از میون خوب خوبتر،خوبتر و انتخاب کنم برای اینده همون بچه ای که قراره دراینده بدنیا بیاد
دعام کنید

2 Likes

دقیقاا :+1::+1:
انشالا روزهای بسیار خوبی پیش روتون باشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.