تشکیل ضربان در هفته ششم

سلام خسته نباشید. من الان هفته ششم بارداریمه…هفته پیش رفتم سونو و دکتر گفت به خاطر کوچکی هنوز ضربان تشکیل نشده…قراره دوباره این هفته برم…راستش استرس دارم…ممکنه ضربان نداشته باشه؟ چون من هیچ علائمی از بارداری رو بجز قطع عادت ماهانه ندارم…

خیلی زود رفتی واسه سونو خب
نگران نباش

آخه دکترم فرستاد منو. راستش واسه همین ترسیدم

سلام. نه عزیز نگران نباش زود بوده.

عجب دکتر بی ملاحظه ای.
عزیزم من هفته 8 بارداریم
دکترم پس فردا گفته بیا برای سونو.
شما خیلی زود رفتی

سلام عزیزم… مرسی از راهنماییتون و دلگرمی…میام خبر میدم

1 Likes

بابا زود رفتی گل دختر… بعضی ها تا 8 هفته هم ضربان رویت نمیشه… من که وضعیتم اورژانسی بود و خونریزی داشتم گفت وایستا 6 هفته و چند روزت بشه بری …در صورتی که قبل خونریزیم گفت هشت هفته برو…
بعدشم عزیزم حتما که نباید ویار و حالت تهوع داشته باشی…

آهان خب پس مشکلی نیست. آخه من هی میخونم که توو هفته 5 ضربان شکل میگیره. واسه همین استرس گرفتم.
مخصوصا که دیدم هیچ علائمی هم ندارم

سلام عزیزم
نگران نباشید پزشک تون برای اطلاع از تشکیل ساک بارداری در داخل رحم شما رو فرستادن سونوگرافی، برای شنیدن صدای قلب هفته 7 می تونید تشریف ببرید اما هفته 8 بهترین زمان هست. اگر قلب تشکیل نشده بود نگران نشید چون تا هفته 10 هم مهلت دارید تا صدای قلب رو بشنوید

2 Likes

سلام خانم حکیمی. درسته. پس من فعلا با همین جواب سونو برم دکتر تا هفته هفتم صبر کنم بعد برم؟؟ اینجوری بهتره؟؟؟

فرقی نداره عزیزم، در هر صورت باید هفته 7 یا 8 سونوگرافی تون رو مجدد انجام بدید و بعد ببرید پیش دکتر. می تونید الان هم تشریف ببرید با همین سونوگرافی

آهان مرسی ببخشید با این سوالام. همیشه هروقت بعضی مطالب رو میخوندم میگفتم چرا همه چیز رو سوال می کنن ولی الان خودم دارم ازین سوالا میپرسم انقدر که استرس دارم. مرسی که با حوصله پاسخ میدید.

1 Likes

نگران نباشید ان شالله که تشکیل شده قلبش
معمولا هفته هشت برای دیدن ضربان قلب جنین میرن سونو

1 Likes

:smiling_face_with_three_hearts: مرسی از همراهی و راهنماییتون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
ما اینجاییم تا به سوالات شما جواب بدیم. نگران هیچی نباشید تا همه چیز به خوبی پیش بره

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

عزیزم شماخیلی زود رفتی سونو حداقل باید ۸هفته میرفتی حالا استرس نداشته باش که برات خیلی بده

عزیزم شاید دکتر به دکتر متفاوته،منم هفته شش فرستاد منو سونو ضربان هم داشت و قلب و اینا…

نگرون نباش.

6 هفته ضربان دیده میشه ولی نه برای همه… برای کاهش استرس و اطمینان خاطر پزشکان میگن 7یا 8 هفته بری مگر مورد اورژانسی باشه…

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.