تشکر از یک مسئول

بابت گرمخانه هایی که برای افراد بیخانمان راه اندازی کردید سپاس.
636226621112491156_lg

17 Likes

این روزهای سرد دقدقه فکریم افراد بیخانمان بود.
دیدن این تصویر خیلی دلگرمم کرد.
امیدوارم هر روز بیشتر از پیش شاهد این کمکها باشیم.

8 Likes

سلام اجی چطوری؟پسرای گلت چطورن ؟دلم برات تنگ شده بود

1 Likes

ممنون عروسکم.
خوبیم به خوبیت.:hibiscus:

1 Likes

مهربون :sunflower:

1 Likes

سلام چقدر عالی .ولی کاش میشد هیچ ادمی به اینجور جاها نیاز نداشته باشه

2 Likes

توی بوم نقاشی بالا و پایین زیاد هست.یکی توی قصرشه یکی هم اینجا.
چه میشه کرد.
انشاالله با ضهور آقامون این بوم یک دست و یک رنگ بشه.
الهی آمین.

5 Likes

انشاءالله عزیزم

1 Likes

گرم خانه ها برا معتادین و متکدی ها هست شهرداری جمع آوری میکنه تحویل اينجاها که نامش خانه سبز هست میده،واگر واقعا نيازمند باشن به بهزیستی معرفی میشن برا دريافت مستمری

3 Likes

ن سرچ کردم
بخاطر سرما همه رو پذیرش کردن.
هرکسی رفته قبولش کردن.
حتی چند گرمخانه سیار هم توی شهر گردوندن.

1 Likes

خب کلی گفتم بازم خداروشکر،

2 Likes

شوهرم شبا شیفته میگه کارتون خواب ها همه جمع میکنیم تو یه ماشین میبریم گرمخانه بعضی هاشون اصلا وجود اینجاها خبر ندارن بیچاره باید بهشون خبر داد

2 Likes

اره طفلیها
اونا که رسانه جمعی ندارن بدونن دنیا چه خبره
نمیدونن همچین جاهایی وجود داره
واقعا از مسئولینش همینطور همسر شما ممنون که زحمت این کار رو میکشن :hibiscus:

2 Likes

ممنون خانمم اره نمیتونن با خبر بشن طفلی ها واسه همین شهرداری ها و نیروانتظامی میرن پیداشون میکنن شوهرم میگه یه شب گشت بود تو مورت های کنار جاده یه نور ضعیف میبینه میره میبینه دوتا بچه خواهر برادر کوچیک زیر دوتا پتو کهنه و کارتون جمع شدن بغلشون کرده برده گرمخانه تو راهم براشون خوراکی خرید اومد خونه گریش گرفته بود

2 Likes

اون نورم یه چراغ قوه بود نزدیک صورتشون گرم بشن

2 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob::sob:
الهی بمیرم
خدایا چندتا از این فرشته های کوچولوت توی این سرما بی پناه موندن؟

2 Likes

چند وقت پیش یه کلیپ دیدم واسه اون موقعی بود که تهران برف اومده بود یکیشون طفلی زیر برفا خوابیده بود :sob: :sob: یه آقایی رفت سراغش اونم کلی ترسید فکر کرد پلیسه بهش گفت نترس پاشو میخوام ببرمت گرمخونه :sob: :sob:

1 Likes

سلام.من یه مدت مددکار یکی از این مراکز بودم ،ولی متاسفانه شهردار عوض شد و مرکز تعطیل شد.

روز عروسیمونم رفتیم اونجا.

منم چون خودم سرمایی هستم همیشه دلم می سوخت واسه کسایی که جایی رو نداشتن توی زمستون
این تشکر شما نشونه مهربونیتونه اما من از همه مسئولان این سرزمین شاکیم چون با این همه ثروتی که توی ایران هست حتی یه دونه آدم فقیر هم نباید باشه و این فقط به خاطر بی مسئولیتی همین مسئولان محترم هست

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.