تشکر از خواهرای گل

سلام خواهرای گلم
از تک تکتون ممنونم که به فکرم بودید و دست عزیزانی که پیام دادن و ابراز نگرانی کردن میبوسم ببخشید این چند روز من شدیدا درد داشتم و یابیمارستان بودم یا تو خونه .واقعا از شدت درد اصلا توان لینکه بیام پیامهاتون رو جواب بدم نداشتم با تمام دردایی که این چندروز کشیدم بالاخره نصفه شب سقط کردم.
دوستان گلم من بااین اتفاق کنار اومدم و میدونم حکمتی داشته این اتفاق پیش اومده چون وقتی فکرش رو میکنم دقیقا روزی که ختم دعای بارداری و حفڟ جنین نویتم بود متوجه بارداریم شدم و دقیقا روزی که ختم حذب قران نوبتم بود سقط کردم و من این رو نشانه ای از سمت خدا میدونم. نمیگم ناراحت نیستم هستم خیلیم ناراحتم و شدیدا اسیب روحی دیدم اما با حکمت و خواسته خدا نمیشه جنگید اما خیلی درس گرفتم .
از شما هم سپاسگزارم و عذرخواهی میکنم که نگرانتون کردم انشالله حالم که بهتر شد حتما برمیگردم و از وجود نازنینتون استفاده میکنم. خیلی دوستتون دارم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

19 Likes

سلام خداروشکر که بهتری اسما جان
خیلی نگرانت شدیم
ممنون که از احوالاتت مارو با خبر کردی
ان شا الله حال روحیتم به زودی زود خوب میشه

6 Likes

سلام به روی ماهت گلم زنده باشی.انشالله با دعای خیر شما

2 Likes

سلام عزیزم
خیلی ناراحت شدم اسما جان
مطمئنا حکمتی داشته، خداروشکر که شما مادر قوی و محکم و معتقدی هستین
انشالا به زودی بهبود پیدا کنید و سالم و شاد و سرحال ببینیمتون :rose:

5 Likes

سلام متاسفم واقعا.انشاءالله بزودی مجددا باردار میشین.ببخشید سوال میکنم.چند هفته سقط کردین؟ دلیلش چی بود؟

2 Likes

سه ماه دیگه بارداري انشاالله :pray::pray::pray::pray:

4 Likes

سلام اسماجون خداروشکر میکنم که الان بهتری .
خودت بهتر از ماها میدونی کارای خدا بی حکمت نیست .امیدوارم حال روحیت هم هر چه زودتر خوب شه عزیزم .

4 Likes

سلام اسما جون
خداروشکر که بهتری و کار خوبی کردی که اومدی و مسج دادی مرسی
ما هم از نگرانی دراومدیم
ایشالا همیشه خبرای خوب بدی بهمون
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری

مواظب خودت و پسر کوچولوت باش خیلی عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

4 Likes

سلام اسما جان
انشاالله که حال روحیتم به زودی خوب شه.
و دوباره مامان میشی :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

وای اسما خوب شد اومدی… دلم بچه ها همه پیشت بود… ما بهت افتخار می کنیم مامان قوی و با اراده مامی گپ…
مواظب خودت خیلی باش… به قول مامان بزرگم زن سقط کرده از زن زائو بدتره… به خودت برس و از خودت کار نکش…

4 Likes

Hانشالله سری بهبود پیدا کنین و باز نی نی دار بشید امید وارم تنتون سالم لبتون خندون باشه

3 Likes

اسمای عزیزم چقدر خوب شد ک از خودت خبر دادی
خداروشکر که حالت خوبه
از نظر من تو یه مامان نمونه هستی
ان شاءالله بهترینا برات رقم بخوره خدا گل پسرت هم حفظ کنه برات

2 Likes

سلام دلم برات تنگ شده بود همش میگفتم چرا نیستی چرا سقط کردی؟ :sob: من چند روزه داشتم دنبالت می‌گشتم بهت بگم باردار شدم من همونی هستم که قرص اورژانسی خورده بود اما این خبری که الآن خوندم بی نهایت برام دردناک بود :sob:

1 Likes

اسما جون خدارو شکر حالت خوبه
انشالا خدا پسر نازتو حفظ کنه برات
امیدوارم به زودی با خبرای خوب بیای :heartpulse:

2 Likes

دونیا یالان دونیاده سن ناراحات اولما سنین دوشمن نرین گوی ناراحات اولسولار باشوه آپار اوسته سنین باشوین اوسونده الله وار

2 Likes

گل که باشی ؛ باغبانها دست چینت میکنند
سنگ باشی میتراشند و نگینت میکنند …

هرگز از این پیله تنهایی ات غمگین نباش ؛
روزگاری میرسد ؛ فرش زمینت میکنند !!!

چوب خشکی در بیابان باش ؛ اما مرد باش
چوب نامردی اگر در آستینت میکنند …

ای درخت پیر ؛ بر این شاخه ها دل خوش نکن

چون که با دست تبر ؛ مطبخ نشینت میکنند

نیشخند دوستان از زخم دشمن بدتر است
آشنایان بیشتر اندوهگینت میکنند …

2 Likes

ترجمه نداره ؟؟؟ :grin:
زیر نویس بده عزیزم :relaxed:

خداروشکر که از خودت خبر دادی , و خداروشکر که همون طور که فکرشو میکردم قوی هستی , ایشالا که زودی خوب بشی و بیای پیشمون دوباره

3 Likes

این یه دنیای دروغیه ناراحت نباش بذار دشمنات ناراحت باشند سرتو بگیر بالا تا ببینی بالا سرت خدا هست

4 Likes

ممنون كه خبر دادي اسماجون
ايشالله خدا پسرتو برات حفظ كنه خيلي خيلي مراقب خودت باش نزار افسرده و كسل بشي
اگر با دارو سقط كرده باشي تا چند روز دارو رو اعصابت اثرميزاره
اما تو مامان قوي اي هستي مطمئنا :heart:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.