تشكيل نشدن قلب جنين

دوستاى عزيزم اينجا كسى هست كه بخاطر نداشتن ضربان قلب يا همون تشكيل نشدن قلب سقط كرده باشه؟
من رفتم سونو گفت رشدش از هفته شش متوقف شده :sob::sob::sob: لكه بينى هم دارم اما گفت تا يه هفته صبر كن دوباره سونو بده اگر باز قلبو نديدن شروع كن زعفرون خوردن حالا ميخوام اگر كسى اين اتفاق واسش افتاده بياد تجربشو بگه خيلى مستاصلم نميدونم چيكار كنم

1 Likes

سلام منم سقط داشتم بخاطر تشکیل نشدن قلبش سقط شد

عزیزم اگه فقط قلبش باشه باید صبر کنی اما برا من رشدش تو هفته ۶ متوقف شده بود اگه جنین دیده شده پس رشدش متوقف نشده تا هفته دهم فرصت داری برا قلب

من هفته نهم خوب رشدش خيلى كم بوده گفتن بخاطر تشكيل نشدن قلب

سخت بود سقط؟

فاطمه جون لكه بينى هم داشتى شما؟ شيافم قبلش گذاشته بودى

عزیزم من هفته ۶ لکه بینی داشتم رفتم سونو گفتن ساک تشکیل شده اما بتات کم رفته بالا اومدم خونه شیاف گرفتم یه بسته میگفتم نه نی نی من سالمه دهمین روز ک شیافم تموم شد دوباره لک بینی داشتم نگو همون روز میخواسته بیفته اما شیاف نزاشته ک رفتم بیمارستان گفتن متوقف شده همون موقع و سقط شد

اره سخته😔من بعد ۱۲ روز همچنان از نوار استفاده میکنم

دردش زياده؟

هفته هشت بودم ک سقط شد

ابجی نترس ها اره زیاده

همون من ميترسم تو اين يه هفته شيافو بزارم موقع سقط بيشتر اذيت بشم فقط واسه دلخوشى من گفت بزار

البته مونده خودش سقط شه یا کورتاژ کنن برا من خودش سقط شد میگن درد کورتاژ سخت تذه

ابجی جنین دیده شد تو سونو؟

بله ديدن

پس بهتره یه هفته هم صب کنین شاید قلبش زد خدارو چی دیدین :heart_eyes:

برا من کیسه بود البته موقع سقط یه چیز سفید اومد ک بیشتر شبیه جنین بود تا کیسه انگار دست و پاش جدا شده شایدم من توهمی بودم

٣ تا دكتر رفتم هر سه شون گفتن اين داره سقط ميشه فقط يه هفته ديگه صبر كن اما خيلى بعيده در حقيقت احتمالش در حده صفره فقط بخاطر اينكه بعد نگى كاش صبر كرده بودم يك هفته ديگه صبر كن

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

ناراحت نباش ابجی هر چی مصلحته خداس دقیقا میدونم الان چی میکشی همش دنبال راهیی ک نجاتش بدی اما خدا صلاح مارو بهتر میدونه امیدوارم بهت صبر بده و هر چی که به صلاحته اتفاق بیفته

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.