تشكيل قلب جنين در هفته چندم طبيعيه

:

سلام دوستان،من آخرين پريوديم ١دي ماه بود، ١٧بهمن ماه اولين سونوگرافيمو دادم و سن بارداري ٦هفته و دو روز مشخص شد،ساك حاملگي ديده شد،ولي قلب تشكيل نشده بود،اطراف ساك حاملگي خون ديده شد كه دكتر شياف پروژسترون داد،اينكه قلب تشكيل نشد طبيعيه؟خيلي نگرانم

1 Likes

سلام عزیزم ، برای تشکیل قلب تا هفته ی ده فرصت هست

1 Likes

دو هفته دیگه بری تشکیل شده نگران نباش

يه دنيا تشكر ، پس احتمال داره تشكيل بشه،من بارداري اولمه و ٣١سالمه

من هم هفته ی پنج و نیم رفتم مثل شما بودم شیاف استفاده کردم بعد دو هفته تشکیل شده بود

1 Likes

اره عزیزم اصلا استرس نداشته باش ، مبارکت باشه ، من هفته ی یازدهم و همچنان دارم شیاف مصرف میکنم به پایداری حاملگی خیلی کمک میکنه

1 Likes

الان شياف هم استفاده ميكنم و تقريبا استراحت مطلقم ،برام دعا كنين

حتما دعا میکنم ، مطمعنم که دو هفته دیگه میری سونو میببنیش صداشو میشنوی خیالت جمع میشه

حتما استراحت کن

ممنون ،انشاءالله كه شما هم روزاتون به خوبي بگذرونين

ممنون عزیزم همچنین

متشكرم ، انشاءالله:pray::pray::pray:

1 Likes

چرا سن بارداريمو ٦هفته و دو روز مشخص كرد ،اگه از آخرين پريودي حساب كنيم ٦ هفته و ٥روز ميشد

1 Likes

اختلاف تو سونو وپریودی وجود داره،زود رفتی واسه قلب،معمولا از هفته هشت تا ده صدای قلب شنیده میشه،مگه اینکه سونو واژینال کنی از هشت هفته کمتر شاید مشخص بشه صدای قلبش

مرسي ، پس اينا همش طبيعيه
ممنونم استرسمو كم كردين

1 Likes

آره عزیزم طبیعیه

عزيزم من تو هفته ششم و دو روز گفت قلب تشكيل نشد ،نه اينكه ضربان نداشت
از اين ميترسم

1 Likes

خوب گلم ازرو ضربانش میفهمن قلب تشکیل شده دیگه،شما تا ده هفته فرصت دارید واسه تشکیل قلب،اگه ضربان قلبش شنیده بشه یعنی قلبش تشکیل شده

توكل به خدا ، واسم دعا كنين

1 Likes

من اختلاف پریودیم با سونو ۱۲ روزه اشکالی نداره من هشت هفته بود رفته بودم سونو از ۶ هفته پنج روز

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.