تشخیص جنسیت جنین بر اساس علایم

من یه دختر دارم و دلم میخواد بچه بعدم پسر باشه و دوباره باردار شدم اما به خاطر خونریزی که داشتم سقط شد در هفته هفت بارداری بودم و نشانه جنین که سقط شد حالت دراز و باریک اندازه یک انگشت اشاره رنگش قرمز بود و یه کوچولو باهاش سفید هم قاطی بود
وقتی باردار بودم همش سمت قسمت چبم درد میکرد
میخوام از تجربه های شما بدونم این که سقط شد دختر یا پسر بود فقط همین🐣

تروخدا کسی اگه بدونه جواب بده میخوام برای بار سومم دوباره تصمیم به بارداری بگیرم اما دلم میخواد پسر باشه

متاسفم بابت تجربه تلخی که داشتید

بر اساس این موضوع ها نمی شه جنسیت رو تشخیص داد

اگر می خواین حتما پسر دار بشین باید آی وی اف کنید که گرونه خیلی.

اصلا نمیشه فهمید… جنسیت توی هفت هفته که معلوم نمیشه. منم دنبال پسر دار شدن بودم ولی خدا بهم دو تا دختر داده که خیلی خوبن. اصلا اصرار نکن حتما یه خیری توش هست. فقط دعا کن بچه سالم باشه.

خیلی دلم میخواد منم پسر دار بشم
با اینکه من ۳تا خواهرام همه ازدواج کردن هر کدوم ۲تا پسر دارن ولی من دختر دار شدم

من خودم پسر دارم .پسرم سمت راست شکمم بود حالت تهوع هم اصلا نداشتم به نظرم وقتی ویارتواوایل بارداری نداشته باشی و جنین سمت راستت باشه اکثرا نوزاداپسرن

1 Likes

بچه منم اول سمت راست بود ولی دختر بود.من دهتر دوست داشتم و خدارو شکر دختر شد.ولی باید بسپاری ب خدا ک هرچی صلاحه بهت بده

1 Likes

عزیزم این حرفا ثبات علمی نداره من پسرم سمت چپم بود و از اول بارداری تا دوماه بعد زایمان ویار شدید داشتم

اتفاقا تحقیقاتی انجام دادن که سمت راست بودن وحتی نوع جفت که خلفی باشه در نوزادان پسر بیشتره .توجه هم کنین من گفتم اکثرا. بل اخره هیچ چیز صد درصدنیست استثناهم داره .

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.