تشخیص بارداری با دمای بدن

سلام خانوما دمای بدن رو چند باشه میگن ینی لقاح داره انجام میشه یا تخمکگذاریه یا بارداریه؟

سلام عزیزم
برای تعیین روز تخمک گذاری میگن قبل از بلند شدن از رختخواب هر روز دمای بدن رو اندازه بگیرید روزی که نیم درجه بالاتر از روزهای دیگه بود میشه روز تخمک گذاری

1 Likes

در طول روز نمیشه؟؟؟؟ یا شب وقت خواب؟؟؟؟

نه عزیزم باید اول صبح باشه سر یک ساعت مشخص

باشه ممنونم😊

1 Likes

خانم حکیمی نمیدونم تو ی پست دیگه خوندید یا نه.
من روز ۱۲ سیکل امپول hcgزدم.
این هفته دچار سوختگی شدم و بستری شدم.پزشکم دیروز گفت برا اینکه فاز انتی بیوتیک شروع کنیم باید تست بارداری بدی گفتم من hcgزدم و روز ۲۱ ام گفت فلان ازمایشگاه مجهز و دقیقه برو جوابش مطمینه.ازمایش دادم تیتر بتا ۴۱ بود.
ایا واقعا باردارم یا کاذبه؟

1 Likes

ای جان میگه بالا ۲۵ مثبته:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:وای نیلو مبااااااارکه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

وای خدا کجات سوخته نیلو جان؟

شما مجدد تست زدین؟

اخه من امپول hcg زدم اون هعته.بعید میدونم باردار باشم.
دکتره ک تحت نظرم برا سوختگی گفت من ب این ازمایشگاه ایمان داره داروهامو همه رو قطع کرد فقط سفالکسین داد گفت تو بارداری من ریسک نمیکنم.ولی میگم حتما خنگه دکتره
اخه حس پریودی هم دارم

دست و پام :sob::sob:

1 Likes

من دو ماه تو تابستون هر روز ساعت 6 دمای بدنمو اندازه میگرفتم ولی اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد حتی اگه شبم دیر خوابیده باشی رو دمای صبح تاثیر میذاره واسه من که همش بالا پایین میشد مگه همزمان با کیت و ترشحات درنظربگیریش

وا چرا سوختی

وای چطو شد اخه

ابجوش کتری رو اومدم خالی کنم تو سینک لوله ها تمیز شن برعکس شد ریخت روم

1 Likes

وای خدا عزیزم چندماه پیش مامان منم این اتفاق براش افتاد البته ازرو اجاق برعکس شد رو پاش خداروشکر بعداز یه هفته کم کم خوب شد

پماد بیحسی اینا بش دادن

اخی عزیزم درد سوختگی خیلی بد ایشاالله هر چه زودتر خوب میشی

1 Likes

مال من افتصاحه.سوختکی درجه ۳

1 Likes

وای خدا هرچه زودتر شفات بده انشالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.