تسریع درد زایمان

خخخخخ فک‌کنم چون زیادی منتظرشم نمیاد داره ناز میکنه

1 Likes

چرا اذیت میکنی محمد مهدی رو آخه
میاد دیگه مامان جوون.عجله نکن.
پیاده روی کن.نفسای عمیق بکش.ریلکس کن.
یه چند روزم تحمل کن نیمه اولی بشه

1 Likes

نمیدونم والا تو نی نی سایت نوشته بود

1 Likes

شبنم جون هم خستم هم خیلی دوست دارم زودتر ببینمش تحملم داره تموم میشه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
اونم داره ناز میکنه تانخاد خودش نمیاد

2 Likes

اهااان

مریم جون تا وقتش نشه نمیاد

1 Likes

اره دیگه تحمل میکنیم

من هر كار كردم نيومد تا وقتش نشه نمياد

1 Likes

دكترم مى گفت سر سينتو بكش بيرون بازي بازي كن دردات شروع ميشه ولي من انجام ندادم كلا اون موقع يادم رفته بود

1 Likes

الهی.اره سخته
ولی تحمل کن عزیزم

1 Likes

ای وای :joy::joy::joy::joy::joy::woman_facepalming:

1 Likes

خخخخخ چندهفتگی زایمان کردی

میدونم عزیزم خسته شدی اماواقعاتاوقتش نشه فایده نداره دخترمن 41هفته بود اومددوروزبعدازتاریخ زایمان که زده بود بنظرمن دارین عجله میکنین…انشالله بسلامتی فارغ شی عزیزمم

1 Likes

من باروغن زیتون ماساژ میده فایده نداره :joy::joy:

:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved: چشم واسم دعا کنید

1 Likes

مرسی عزیزدلم
اره خودمم میدونم تا وقت نشه نمیاد هنوز یک هفته تا ۴۰ شدن وقت دارم ولی دل دیگه صبرنداره

منم اینقد پیاده رویی کردم موقه زایمان زور نداشتم پاهامم کلی دردمیکرد اشتباه منو نکن…موقش بشه دهانه رحمت بازمیشه انشالله…اماواقعابنظرمن پیاده رویی توزایمان تاثیرداره من کلا1ساعت توبیمارستان بودم بقیه درداروتونستم توخونه تحمل کنم…انشاالله خیره

1 Likes

جدی یعنی پیاده رویی بکنم کمک کننده اس توروند زایمان ان شالله خیره من روزی دوساعت دوساعت ونیم پیاده رویی میکنم

خیلی زیاد نیس؟؟من 1تا1.5ساعت پیاده رویی داشتم اما تاریخ زایمان که زده بودند4 ساعت پیاده رویی کردم افاقه نکرد تا خدا نخواست گل دخترمون نیومد :grin::grin::grin:

1 Likes

مریم جان من هفته آخر پیاده روی کردم سه روزم مونده به تاریخی که طبق پریودی برام زدن شروع کردم دمنوش وروغن کرچک
تاریخ زایمانم دکترم طبق پریودی 23آذر زده بود
من 22م بیدارشدم 4صبح دیدم ترشح خونی دارم ودرد خفیف پریودی
فرداش ساعت10زایمان کردم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.