تست خمیردندان

سلام خانوما کسی تست خمیر دندان برای بارداری رو انجام داده درسته؟

1 Likes

منم انجام دادم امروزکف کردحالااگه بارداربودم پس یعنی درسته

نه عزیزم این تست ها صحت علمی نداره، تنها راه اطمینان صد در صدی از باردار بودن آزمایش خون بارداریه

4 Likes

کف نمکنه کع باید تغییر رنگ بده مال من ابی تیره یکم شد یا کبود رنگ

1 Likes

ممنون اخه هنوز ۸ روز مونده من عجولم😅

گفته اگه تغییررنگ دادیاکفش بعد۳دقیقه نخوابیدمثبته

واسه سرگرمی خوبه امافک نکنم درست باشه

1 Likes

چه بدونم کاش الکی باشه😔

اوووووووو باید صبر کنید، قراره مامان بشید باید صبرتون رو زیاد کنید

1 Likes

اخه فعلا آمادگیشو ندارم یه شک خیلی زیادم دارم با کلی علائم وسط سیکلمم بوده میگم نکنه گرفته باشه

ایشالا که باردار بشید همین ماه به حق علی
ولی از روی علایم نمی شه بارداری رو تشخیص داد باید صبر کنید تا موعد قاعدگی اگه تاخیر داشتین برین آزمایش بدین

1 Likes

وای من میگم آمادگیشو ندارم چرا همه دعای بارداری میکنن :smile::smile::smile: شوخی کردم ببخشید اخه پسرم کوچیکه فعلا همیشل جلوگیری داشتیم نندونم چرا ایندفعه اینجوری شد از بس گفتم میترسم سرم اومد
:expressionless:

آهان فکر کردم میخواین باردار بشید
نزدیکی محافظت نشده داشتید؟
روز چند دوره بوده؟ دوره هاتون چند روزه است؟

ممنون دوره هام ۳۰ روزه بوده و روز یا ۱۳ یا ۱۴ سیکل بوده. خیلی عذر میخوام نزدیکی هم کاملا محافظت نشده بود البته خیلی اتفاقی اینجوری شد😔

قرص اورژانسی نخوردید؟

نه بلافاصله روز بعدش بخاطر مسمومیت به اسهال و استفراغ افتادم تب کردم و استخون درد شدید رفتم زیر سرم گفتن مریضی نخور بدنتم ضعیفه دیگه تا دوسه روز حالم بد بود بعدشم فایده ای نداشت شانسم بود وگرنه چرا بلافاصله صبح روز بعدش باید حالم بد شه اخه :neutral_face::neutral_face::frowning::frowning:

احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده باید ببینیم شانس تون چقدره

استرس نداشته باشید چون استرس بدتر باعث به هم ریختن زمان قاعدگی تون می شه فقط نگرانی تون رو بیشتر می کنه

حق باشماست ان شاءالله هرچی صلاحه پیش بیاد ممنون جوابمو دادی

2 Likes

نه بابا من ی بار انجام دادم چون مایع خمیر دندونم توش صورتی داش کلن صورتی شد. کلن این تستا همش الکیه. خخخ

1 Likes

سلام من دیروز وقت پریودم بود ولی سه روز لک بینی دارمتا الان دوره هام همیشه منظم بود 28روزه یعنی امکان بارداری هست ،تازه این ماه میخواستم اقدام کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.